2726
عنوان

برای شوهرم هیچ ارزشی ندارم چیکار کنم؟اعتماد به نفس برام نمونده

| مشاهده متن کامل بحث + 1163 بازدید | 26 پست

خودت به خودت احترام بذار عزیزم اونم درست میشه. بخدا اغلب زنایی که از شوهرشون مینالن رو نگاه میکنی خودشون بدتر از شوهرشون باخودشون رفتار میکنن!

نه به ظاهر نه به دل نه به روحیه به هیچیشون نمیرسن. وقت کافی واسه خودشون نمیذارن. خودشونو اونطور که باید دوست ندارن. اعتماد به نفسشون در حدیه که تا بقیه تعریف کنن حس خوب به خودشون دارن، تا بقیه ساکت شن اینا هم از خودشون نا امید میشن! و هزارتا حرف دیگه که طولانی میشه اگه بگم

قدم اول یاد بگیر هیچکس به اندازه خودت دلسوزت نیست و هیچکی به دادت نمیرسه مگر اول خودت برای خودت یه حرکتی کنی. خودت و حال دل و اعصاب و آرامش و همه چیزت رو بذار تو اولویت و شروع کن به دوست داشتن و رسیدگی به خودت. 

کتاب بخون موزیک شاد گوش بده لباسایی که دوست داری بپوش برو بیرون قدم بزن خودتو به صرف چای و کیک دعوت کن غذاهایی که دوست داری درست کن کرم ها و ماسک های مخصوص پوستت رو بخر از فرق سر تا نوک پات رو حتی شده با کمترین هزینه رسیدگی کن ورزش کن برقص فیلم خوب ببین و ...

تمام لحظه هایی که تو زندگیت حس خوب داری؛ اون لحظات یعنی لمس حس خوشبختی💜اون حس خوب میتونه نتیجه یه بوسه، یه آغوش، خوندن یه کتاب خوب یا حتی خوردن یه فنجان چای گرم در یه عصر دل انگیز پاییزی باشه🧡واسه خوشبختی دنبال دلایل بزرگ یا عجیب و غریب نباش عزیزم، کمی زندگی را آسان تر بگیر، اونوقت کوچک ترین و پیش افتاده ترین اتفاقات هم به تو حس خوشبختی میدن💙

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

چرا باید انداممو تغییر بدم برای همچین ادمی؟خودش کور نبود انداممو دید روز اول

اتفاقا ببین چی دوست داره همون شکلی شو بعدتوکم محلیش کن اینجوری اعتمادبه نفستم بالامیره متاسفانه توجامعه ای زندگی می‌کنیم که زنا نه که خوشگل باشن اونقدرعملای مختلف روی خودشون انجام میدن مردا هم اونارومقایسه میکنن شاید دلیلش این باشه 

فضولیم رفع میشه  لامصب این مرداانقدتواینستازنای خوشگل موشگل میبینن زنه خودشون دیگه ب چششون نم ...

خب اینکارو کرد بعد تو خیابون روچکارکنه

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻
2728
نمیدونم من خودم سه ساله گوشی شوهرموگرفتم معمولی دادم دستش خیلی راضیم بیش ازحدبهم توجه میکنه   ...

منم مثل شمام عزیزم گوشی میخی دستش دادم

ولی ازصب تاشب سرکاره ماشااله توخیابوناهم پر

بعضیارو نمیشه قانع کرد باید به نفهمیشون احترام گذاشت...               👈🏻یسری از آدما علاوه بر اینکه بیشعورن،به بیشعور بودنشونم افتخار میکنن👉🏻

چاقی یا لاغر

وزن شروع 43 وزن فعلی 52وزن هدف60 هدف دوم63   من میتونم چون انگیزم تویی دلبرجان😍😍                                                                 درخواست دوستیو قبول نمیکنم چون حس میکنم خیانته😊

هیچ وقت خودت  تغییر نده 

اما تناسب اندام و به خود رسیدن که بد نیست

از من به شما نصیحت دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش.  با شما هستم خانومی که شوهر خوبی نداری ، پشتوانه نداری - پول نداری - شغل نداری - سر پناه نداری  و هیچ کاری هم برای مستقل شدنت نمیکنی، از اونور گیر میدی به شوهرت ، خانواده شوهرت ، رفتارهای بد شوهرت... و اعصاب خوردی راه میندازی اما هیچوقتم نتونستی رابطتو با شوهرت خوب کنی که هیچ بدترش کردی . پس دستی رو که نمیتونی گاز بگیری ببوسش. نمیخوای ببوسی؟ پس مستقل بشو. تو نمیتونی هیچکسی(شوهر) رو تغییر بدی.