2737
2734
اللللهیییی چه ضربتی دهنتو بسته!!! 😟 رسما به شمام گفته خب!!! روغن قرمه سبزی باید سیاه باشه اما خو ...

آره قشنگ بهم انداخت تو بزی😂😂

منم بیخیال شدم فهمیدم وحشیه 

نه خداییش یک چهارم بطری روغن برا خورشت زیاده تازه وقتی میخوری فقط مزه سوختگی میده چند بار از بیرون غذا گرفتم مزه سوختگی میداد خیلی میسرخن یه چیزی اونور تر سیاه 

سبزی‌ سیاه سیاهه

هیچ

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

کدوم شهرین شما؟ نفری ۲تا ۳تیکه گوشت کافیه وااقعا ما تبریزیم و اینجاهم به مهمون داری معروفن.. اینج ...

من کرمانشاهیم

هرجا میریم وقتی برمیگردیم میگیم خدااایییش غذا و مهمون داری فقققط شهر خودمون!! 😅😅

این نیست که فقط خانواده ی ما اینطور باشه

خونه ی دوست یا همسایه یا کلا جاهایی که غریبه هستنم همینطوره

اتفاقا ما مرغو خیییلی رسمی نمیدونیم

باید چیزای دیگه ام باشه

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
من کرمانشاهیم هرجا میریم وقتی برمیگردیم میگیم خدااایییش غذا و مهمون داری فقققط شهر خودمون!! 😅😅 ا ...

کلا همه جای ایران مهمون نوازیشون عالیه غیر دو جا که نمیتونم بگم 😂

فقط در حدی بگم یه ماه گشنگی کشیدم کلا تعارف نمی‌کردند میزاشتن خوردی خوردی نخوردی میبردند😂😂😂🤦‍♀️

منم خجالتی

هیچ
2731
آره قشنگ بهم انداخت تو بزی😂😂 منم بیخیال شدم فهمیدم وحشیه  نه خداییش یک چهارم بطری ...

خوب کاری کردی

بزرگتره چیکارش کنی

بالاخره اونام به اون طمع عادت کردن

لذت قرمه سبزیو واست از بین بردن پس

حالا شوهرت با طعم غذای شما راحته یا با هر قاشق میگه قرمه ی مامانم اینا؟؟؟

وژدانن  به  عنوان  یه کرمانشاهی  خیلی  زور  داره  بشم  به  خاطر شَم شَمَه کوره ی فیرنی بمیرم                                                                       اگه مه کرونا گرفتم کُشتم بالای اعلامیگَم بنویسین خرس خوردش 😂😂😂🐻                                                                                                 شَم شَمَه کوره= خفاش 
من کرمانشاهیم هرجا میریم وقتی برمیگردیم میگیم خدااایییش غذا و مهمون داری فقققط شهر خودمون!! 😅😅 ا ...

من مهمون کرمانشاهیا بودم وقتی از کربلا برمیگشتیم مارو به زور بردن خونشون که شبو بمونیم

یادمه شام سیب زمینی آبپز و چرخ کرده با کلییی تزیین خوشگل آوردن و خاطره خوبی دارم از کرمانشاه

نه عزیزم من یک نوع غذا میذارم با سوپ وسالاد

نه بخطر زحمتش واقعت بنظرم بیشتر از یک نوع اسراف

من قمم مهمون بودم تو قیمشون گوشت نبود ولی اصلا ناراحت نشم ادم واسه روی باز میره نه سفره انچنانی

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰
چه عجیییب فک کنم واسه اینه شهرای دیگه مهمون میشیم اذیتیم!! همش احساس میکنیم غذا کمه یا طرف سفره د ...

دقیقا مثل ما😊

مگر تو در مسیر نسیم ایستاده‌ای امشب/ که عطر زلف پریشان/ دوباره جانم را زِ دست باد/ به آغوش باده میراند؟
خوب کاری کردی بزرگتره چیکارش کنی بالاخره اونام به اون طمع عادت کردن لذت قرمه سبزیو واست از بین بر ...

😂 میره به مامانش میگه ترو جدت برو فلانی که منم غذا یادت بدد😂

یه لپس با سیب زمینی های بزرگ تو یه گالن آب لپه داره شنا میکنه این قرمه سبزیشه برنجو ماکارونی هم خمیر😂😂

تو خونه مادرش همیشه همسرم غذا میپخت😒

نه مادر شوهرم بهم اینجور نگفت میگم یه بچه ها سایت بهم پرید😂😂

هیچ
2738
کلا همه جای ایران مهمون نوازیشون عالیه غیر دو جا که نمیتونم بگم 😂 فقط در حدی بگم یه ماه گشنگی ک ...

🤣🤣🤣

کسی نیست تو تاپیک زیاد بگو

من دو بار اصفهان مهمون بودم

ی بارش واقعااا خوب بود تنها باری که شهر دیگه مهمون بودم و خوش گذشاه

اما ی بار...

خونه دوست شوهرررم بود

فاجعههه ی به تمام معنا

ی چی میگم ی چی میشنوی

بعد اول اونا اومدن هااا

ما چیکار کررردییم واسشون

کلاا بعد اون دیگه هرجا دوستای دانشگاه و سربازی شوهرم هستن میگم دوس داری ببینیشون بریم بیرون

خونه شون نمیرم

یکیو نصفی از سبزیهات بسه نفری یه مشتم لوبیا قرمز نفری پنج تا تکه نسبتا درشت  هم گوشت گوساله چهارتا هم لیمو یه پیاز درشت ریز شده سبزیشم زیاد سرخ کن عالی میشه

ای حال نا معلوم آروم باش آروم
🤣🤣🤣 کسی نیست تو تاپیک زیاد بگو من دو بار اصفهان مهمون بودم ی بارش واقعااا خوب بود تنها باری که ...

ما یبار رفتیم خونه دوست همسرم شام کوکو و کشک بادمجون گذاشته بودن

ولی من وااقعا بهم برنخورد خیلیم خوش گذشت

چون میشناسمشون نمیخواستن که توهین کنن

واقعا ساده زیستن و از تجمل گرایی دوری میکنن

من واقعا خونشون بهم خوش گذشت

بازم دعوت کنن میرمم

آدم واسه سفره نمیره که..واسه روی باز میره

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰
من مهمون کرمانشاهیا بودم وقتی از کربلا برمیگشتیم مارو به زور بردن خونشون که شبو بمونیم یادمه شام س ...

دقیییقا

اما حجم غذا وقتی کمه آزار دهنده ست

من خودم به شهصه نمیتونم بخورم

وقتیم گشنه از جایی برگردی اذیت میشی دیگه

کلا راستش منظورم برخورد سر سفره م هست

ما ی حرف میندازیم وسط

که خیلی ساکت نباشه تو برخورد اول معذب باشن

مدام هوای بشقاب مهمونمونو داریم

تعارف میکنیم

بچه کوچیک داشته باشن نگه میداریم تا خانومه غداشو راحت بخوره

اما جاهایه دیگه ندیدم اینطور باشن

انگار بلد نیستن

2706