2726

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

الان میخوایی قرمه سبزی بذاری ؟

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 
2728
بعد چقدر لوبیا وچند تیکه گوشت؟ گوشتا بزرگ باشن یا معمولی؟

اره کافیه سبزیش..من خودم لوببارو نفری ی دونه از ملاقه کوچیک کوچیکا میریزم دوتاهم اضافه..

گوشتم باید نفری ۳تا حساب کنی اندازه تیکه بخودت مربوط میشه اما خیلی کوچیک نباشه چهارتا هم لیمو عمانی بنداز

مَرد مَن تَه ریشی دارد ک به دنیا میارزد☺مَرد مَن با ثروت پدرش خوش نمیگذراند وهرروز یک ماشین مدل بالا سوار نمیشود😶مَرد مَن ازچهره اش حیا ونجابت جار میزند🤗مَرد مَن ازقدش مَردانگی میریزد،از آغوشش حس امنیت میگیرم😋مَرد مَن بوی صداقت میدهد روی پاهای خودش می ایستد و برای خوشبخت شدن جان میکَند😍برای من همینکه صادقانه دوستم دارد کافیست من از دوستت دارم های هرزه هرروزه ک مخاطبهایش فرق دارد بیزارم😤همینکه ب فکر خیانت نیس کافیست من از بودن جسمی ک فکرش با دیگریست بیزارم😖همینکه برای خوشحال کردنم یک شاخه گل با دست رنج خودش بیاورد🌹کافیست من از کادوهای گران قیمت با پول پدر بیزارم☹همینکه زیبایی های ساده ام را میپسندد و مرا ب تغییر اجبارنمی کند کافیست👩ک من از زیبایی های مصنوعی بیزارم😑همینکه جای ترک کردن درکم میکند برایم کافیست..من بهترین مَرد دنیارو دارم وتا ابد عاشقَش خواهم بود😘قُربون مَردهای زندگیم بِشم(پِسرم وباباش دنیای مَنَن)

شونزده تیکه گوشت ، برای هر نفر یه مشت لوبیا ، یک و نیم بسته سبزی

خدایا تو فقط نظر کنی به من کافیه 🌈❤️. یه دختر دارم شاه نداره 🩷🩷💖 👧🏻.   سپاس یزدان دختر ایرانیم ،از نژاد تیره ساسانی ام ، به کوروش به آرش به جمشید قسم ، به نقش و نگار تخت جمشید قسم ، یگانه پرستم ، اهورایی ام ، ز بد گوره های جهان عاری ام ،به کردار و پندار نیکومندم ، شاه ایران دختر کوروش منم 
نه بابااا دوروز دیگه مهمون دارم

همون ، تعجب کردم 

شونزده تیکه گوشت ، برای هر نفر یه مشت لوبیا ، یک و نیم بسته سبزی

بسته های منو دیدی؟؟من حالا فکر میکنم دوتا بستش کم میشه..😐

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰
اگه قورمه خالیه بنظرم کمه

قورمه خالیه؟🤨😐

والا من میخوام مرغ بذارم بنظرم راحتترم هست حتی

اما شوهرم میگه قورمه هات خوبه قورمه بذار

ما یه نوع غذا میذاریم با سوپ و ژله و سالاد واینا

تمام شک من به معجزه، باتو محکم تر از باور شده🤰
2706