2726
منم شوهرم با همین نیرنگ مجبور به خواستگاریش کردم

چطوري يكم بيشتر توضيح بده عزيزم

چون يكي به من بكم توجه ميكنه يا تشكر و حال و احوالي چيزي چهارچشمي نگاه ميكنه ها

منم يكي هست سركارمون خوشش مياد ازم من اصلا رو ندادم كه نكنه اين بدش بياد الان ميخوام يكم حساسش كنم ببينم چي واكنشش

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

والا من ب دوست پسرم گفتم خاستگار دارم گفت باشه خوشبخت بشی عکساتم پاکیدم عکسامو بپاک بای بلاکم کرد😐م ...

وايييي چقد عجيب 

با اينكه ميدونست عقدي اومد 

خوب كردي واقعا 

2728
چطوري يكم بيشتر توضيح بده عزيزم چون يكي به من بكم توجه ميكنه يا تشكر و حال و احوالي چيزي چهارچشمي ن ...

ببین اول نگاه کن ۸۰ درصد شرایطشو داره اگه داره اینکارو کن وگرنه حتی اگه هم بیاد دردسرش می افته گردن خودت اخر سر عشق خیلی خوبه والی خوب اون پسر حداقل کار و یه پس انداز که ممکنه یه ماشین حتی بشه داشته باشه اگه اره و تو بگی خواستگار دارم اما من تو رو دوست دارم باید حداقل قدمی جلو برداره اگه برندارا باید بی خیال اون پسر شد 

زندگیمون شده ؛"اشکال نداره،از هیچی که بهتره
ميگم بفهمه كسي ديگه اي ميخواد منو يكم اون طرف تحويل بيشتر بگيرم باهاش حرف بزنم ببينم حسادت ميكنه يا ...

زرنگ باش هردوشونو به چتاش بکش بزار برا بدست اوردنت تلاش بیستری بکنن بزار بدون که با هم رغیب هستند و تو به هردو زیاد رو نده

الان ب دوس پسرت رسیدی؟

آره خوبه اخلاقش.ولیدخانوادش راضی نبودن نداشتن خوشبخت بشیم حتی با رابطه کمممم...موقعیت کاری واجتماعی هم مهمه خبلی

شاید ما جای دیگری مُرده ایم؛اینجا جهنم ماست!🤔  ..هرچقدر حرفاى دلت بيشتر ميشه و دلت پرتر،همونقدر ساكت تر میشی وكم حرفتر                                  
2706