2733
2734
عنوان

بدبخت شدم!

| مشاهده متن کامل بحث + 321163 بازدید | 1516 پست
تف تو قانون این مملکت کنن واقعا نمیدونم چرا اینقدر در حق زن بی انصافا ادم با 150 وقت تا اخر ماه میتو ...

تو ‌کشورای دیگه نفقه دارن؟

تازه میگن زنم باید بره سر کار جفتشون باید برای زندگی خرج کنن هر دو نفر . 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
اتفاقا بایدشون بسیار هست.  مهریه و نفقه هم همشون میگیرن .کجای خارج زندگی میکنی؟

آمریکا😉

عزیزم اونجا بچه‌ها اکثرا از ۱۸ سالگی مستقل میشن از پدر و مادر 

طبیعی هست که سرکار برن 

چه دختر چه پسر 

حتا من شنیدم اگه سرکار هم نرن دولت ماهیانه یه حقوق بهشون میده که بتونن مستقل باشن البته زیاد نیست اصلا

ولی بعد از ازدواج خانم این به خودشون ربط داره بخواد کارش رو ادامه بده یا نه 

کاملا توافقی بین خودش و شوهرش 

بر عکسشم هست 

یعنی مرد میتونه سرکار نره و خرجش رو خانومش بده 

2738
تو ‌کشورای دیگه نفقه دارن؟ تازه میگن زنم باید بره سر کار جفتشون باید برای زندگی خرج کنن هر دو نفر . ...

نمیفهمن اینو که فقط میخوان شوهرو تیغ بزنن و بگن وظیفشه

به درجه ای از انحراف رسیدم که اگه یه درجه دیگه بچرخم به راه راست هدایت میشم😶😜😎اگه تو خوشگلی و شیطان پرست🤘من شیطانم و خوشگل پرست✌
آفرین چقدر شما فهمیده و با شعوری مثل بعضی ها الکی شعار نمیدی و خودتا واسه دزدی توجیه کنی شماها با ...

آخه واقعا پول ایشون نبوده،،، ازلحاظ شرعی هم زن زمانی اجازه داره بدون اجازه از همسرش برداره ک هیچ گونه خرجی نده،،، و فقط حق دارن برای خودشون خرج کنند یعتی من اگ شدهرم خسیس باسه و پول آرایشگاه یا لبلس زیر نده و من به سختی بیفتم میتونم بردارم ولی فقط برای خودم یعتی حق ندارم حتی برای فرزندم همبرگر بخرم 

آمریکا😉 عزیزم اونجا بچه‌ها اکثرا از ۱۸ سالگی مستقل میشن از پدر و مادر  طبیعی هست که سرکار بر ...

آره شما که راست میگی.

جای شما خالی الان داشتم متن قانون کشورهای اروپایی رو میخوندم درباره برابری زن و مرد تو اینترنت که تفاوتی بین زن و مرد نیست زن با مرد تفاوتی نداره و باید کار کنه و ....

از خودتون چیزی در نیارید .

به آمریکایی ها سلام برسونید

[QUOTE=125414027]با ۱۵۰ تومن با غذا و لباس یا بدون غذا 

به غیر از غذا و لباس

به درجه ای از انحراف رسیدم که اگه یه درجه دیگه بچرخم به راه راست هدایت میشم😶😜😎اگه تو خوشگلی و شیطان پرست🤘من شیطانم و خوشگل پرست✌
آخه واقعا پول ایشون نبوده،،، ازلحاظ شرعی هم زن زمانی اجازه داره بدون اجازه از همسرش برداره ک هیچ گون ...

آره بابا درست میگی

به خدا واسه توجیه خودشون دست به هرکاری و هر حرفی میزنن تا بگن کاره درست رو خودشون میکنن که دزدی میکنن و ماها چون شوهرمون رو تیغ نمیزنیم امل و عقب افتاده ایم درشرایطی که کاملا برعکسه خودشون عقب افتادن که از قانون هیچی حالیشون نیست و به نفع خودشون حتی قانون مملکت و خدارو هم زیر پا میزارن و عوضش میکنن

2706