2733
2734

بچه ها من امروز رفته بودم با دوستم بازار برای خرید میوه و اینا صبحشم کلاس بودم هییچی نخورده بودم 

انقد گشنم شده بود ساعت یک دیگه ضعف کردم اونجا یه کبابی خوب هست ک معروفه من رفتم اونجا ی سیخ جوجه و بال و اینا سفارش دادم حسابشم کردم نشستم

یهو دیدم یکی از اونایی جا کار میکرد داشت ب کناریش میگفت حالم خوب نیست سرم درد میکنه اونم گفت تب داری؟ گفت نه گفت ولی برو دکتر 

بعد انقد ترسیدم رفتم ب خانومه گفتم تروخدا اگه اون اقا حالش خوب نیست ویروسی داره بهم بگید من پولشم نمیخوام میرم گفت نه اون قسمت ظرفشویی کار میکنه فقطم سرماخورده

من الان انقدددد ترسیدمممممم از فکرم بیرون نمیره😭😭نکنه کرونا بگیرم

و روزی همه چیز مانند رویای من خواهد شد  

خیییییییلی خطری شده 

ن ایشالا چیزی نی

با تُرُشانَش تُرُشَم ،  با شِکَرانَش شِکَرَم... 😎.     قدیما اینجوری نبود ک انقد به بچه ها توجه داشته باشن.              5 سالم بود ک اسباب کشی کردیم، منو یادشون رفت.🤦‍♀️            بابام بعد دو روز اومد دنبال آفتابه منم دید با خودش برد 🥴🥴🥴 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

عزیزم این همه دارن هشدار میدن ک بیرون غذا نخورید 

حالا انشالله چیزی نیس الکی استرس نده ر خودت سیستم ایمنیت ضعیف میشه 

💍تـنـهّا بـبـعـــــــ🐏ـــی در عـلـفـزار قلـبــمـــــ❤ــی علی جــانم💍

دیگه چرا ایننننننقدر به خودتون استرس میدید😑😑

بگو که نیستی فقط خدای جانمازها❤بگو که چاره سازی و خدای چاره سازها❤بگو که نیستی فقط خدای در سجودها❤تو در قیام سروها،تو در خروش رودها❤تو در هوای باغ ها،میان شاه توت ها❤تو بر لب قنات ها،تو در دل قنوت ها❤خدای من،چه بی خبر قدم زدم کنار تو❤رفیق من،چه دیر آمدم سر قرار تو❤قرار من،قرار لحظه های بی قرار من❤خدای من،یگانه ی همیشه در کنار من❤❤
2738

امیدوارم سالم و سلامت باشی 

اگر واقعا احساس بیماری میکنی لطف کن و تست بده تا هم اتاقیهات در امان باشن

کلا همه باید در گنار فگر خودشون‌بودن فکر بقیه هم‌باشن

2706