2733
2734
عنوان

خانومابوی خیانت ازدور میفهمن

167 بازدید | 15 پست

مگه غیر ازاینه؟؟ 

حتی شده بدون اینکه ذهنم درگیرش باشه تو خواب میبینم خوابمم درست از آب درمیاد 

چرا نمیشه از بعضی از زندگی ها خلاص شد😔

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

منم شوهرم پاشو کج بذاره یا توخواب میبینم یا انگار بهم الهام میشه دقیق هروقتم نتونم چیزی پیدا کنم چندروز پشت سر هم ناخوداگاه ذهنم درگیرشه خوابای اشفته میبینم مثلا میبینم بهم بی اهمیت شده دنبال یکی دیگس.خیلی حس بدیه

2728

گزارش ميزنيد تاپيكام حذف شه لايك كنيد صلوات ميفرستم براتون

هيچوقت خودتو با كسي مقايسه نكن واز زندگي لذت ببر. يكي تو ١٨سالگي ازدواج ميكنه 👸ده سال بعد بچه دار ميشه 🤱يكي تو ٢٨سالگي ازدواج ميكنه👰🏻 يكسال بعد بچه دار ميشه 🤰🏽يكي لباس مارك 👖🧥ميپوشه با اسنپ ميره مياد 🚕يكي لباس معمولي ميپوشه با شاستي ميره مياد🚘.يكي از اخراج شدنش خيلي خوشحال ميشه 🙃يكي از استخدام شدنش تو شركتي كه ارزوشو داشته😍يكي گوشي ٤٠ميليوني داره🤳 ماشينش پرايده 🚗يكي پرادو داره گوشيش ٤ميليونه📱يكي از ازدواج كردن باعشقش خوشحال ميشه 💑يكي از بيرون اومدن از يك رابطه سمي🚶🏻‍♂️.يكي٣ميليون ميده مو رنگ ميكنه🧝‍♀️ تو حسابش ٥ميليونه💶 .يكي٥٠٠تومن ميده مو رنگ ميكنه تو حسابش ٥٠ميليونه💵يكي هرسال وسيله خونه عوض ميكنه  مستاجره🏕يكي هزينه چنداني براي وسيله خونش نميكنه صاحب خونست🏡جهنم زندگي يه نفر ممكنه بهشت زندگي يكي ديگه باشه🎇🌈 اينكه كجايي تو چه سن 👼🏻🙋‍♀️🙋🏻‍♂️و موقعيتي تعيين ميكنه كه اتفاقات از نظر ما خوب باشه يا بد.هميشه يادتون باشه چي از زندگي ميخوايد و باچي خوشحاليد😍(كپي ممنوع🚫)

مثلا یه بار منو توحاملگی گذاشت توخونه تنها ماهای اخرمم بود با همکاراش رفت تور.اونجا به یه دختر شماره داده بود قبل اینکه بیاد دلم مث چی میجوشید دوباره فکرا اومده بودن تو ذهنم تا اومد خوابید رفتم سر گوشیش دیدم به همکارش گفته تورش کردم فقط کاغذ و قلم میخوام شماره بدم😔😔😔

2738
دقیقن خیلی حس بدیه 😔

تا صب خوابم نبرد اینقد حرص خوردم وقتی بیدار شد بهش گفتم باهاش دعوا کردم گفت به جان بچم شرط بندی بود بین بچه ها منم شماره خودمو ندادم شماره همکارمو که مجرده رو دادم اگه باور نمیکنی گوشیم تا یه ماه دستت باشه و فلا غلط کردم ..ولی من نبخشیدمش و نمیبخشمش عمرا خیانت خیانته

2706