2737
2734

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
آبلیمو نمک.چیزی به ذهنم نمیرسه دیگه🤗

عزیزم ازاین به بعد تو مرغات بجای ابلیمو اب نارنج بزن چون هم ترشی ملایم تری داره هم نسبت به ابلیمو خوشمزه ترم میکنه ،میتونی تو مرجات رب و رب و انار بزنی خوشمزه میشه ،میتونی کنارش الو بخارا تفت بدی میتونی اسفناج تو مرغت بریزی بااب نارنج میتونی الو جنگلی تو پیاز مرغت تفت بدی بزاری❤

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏

دارچین نزن هیچ وقت ..یکم ابلیمو بزن ..

کلا برای خوشمزه شدن مرغ .برگ بو بریز

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
2738
نمک زدم آخه .خونه مادر شوهرم هست  

خب پس نمک نزن چون شور بشه دیگه بدتر میشه، تو نت سرچ بزن ببین شاید راهکار داشته باشه، من شنیده بودم سیب زمینی رو‌حلقه حلقه برش بدی بریزی داخل قابلمه شوری رو جذب میکنه دارچینو نمیدونم شاید نتیجه بده, البته من برای دارچین نشنیدم. ولش کن دیگه عزیزم، گ من کلا دارچین نمیریزم شایدم خودت زیادی حساسی

🐥 برای‌عمرطولانی‌وباعزت‌پدرومادرم‌صلوات‌میفرستین؟ ممنون 🐥
نمک زدم آخه .خونه مادر شوهرم هست  

من اگر خودم‌باشما قابلمه رو عوض میکنم یعنی دوباره موادو مثل پیاز با روغنو تف میدم مرغمم یه دور اب میگیرم بعد میذارم تو قابلمه جدید 😂😂😂

یه بار اینکارو کردم اخه 😅😅

🐥 برای‌عمرطولانی‌وباعزت‌پدرومادرم‌صلوات‌میفرستین؟ ممنون 🐥