2726

من سینم نوک نداره اصن از الان کاری هس ک بکنم تا موقع تولد؟سینم زخم نشه

من خودکشی نمیکنم اما،اگ ی ماشین با سرعت نور بیاد سمتم،،قدم از قدم ور نمی دارم...

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

بااجازه استارترعزیز.لطفا شرکت کنید..

https://www.ninisite.com/discussion/topic/3947548/ماجرای-ازدواجتونو?

@zanezibaieroozوسایل آرایشی😍😍😍            🌹🌹مثل یک معجزه ای...علت ایمان منی ...همه هان و بله هستند...و شما جان منی ...

من ده روز پیش زایمان کردم،دو سه روز اول زخم شد موقع شیر خوردن نی نیم ب شدت درد میکرد،از داروخانه پماد هیدرودرم خریدم، چن باری ک استفاده کردم خوب خوب شد.

خدایا شکرت بالاخره ما هم داریم خونمون رو میسازیم⚘😊🌷🌺🏡💒

اسی چن هفته ای منم ۲۶ ام اصلا نوک نداره داره ها نیومده بیرون نمیدونم چه طورمیشه ازاونجا شیر بیاد آخه چه طوربازمیشه اون سوراخ

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

روغن نارگیل بزنید. حتی اون موقع هم که شیرمیدید بزنید خوب میشه سریع. در ضمن این روغن خواکیه و هیچ ضرری نداره ضمن اینکه ترک رو هم ترمیم میکنه

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2706