2737
2734

اون مدل مرغی که یکم اب دار در میاد و غلظت داره و با برنج زعفرونی میخورن اونو بهم بگین من رب میزنم به مرغم سفت میشه

هیچوقت مقابل روزای سخت تسلیم نشو عذاب کشیدن نشونه زنده بودنته نشونه اینه که هنوزم واسه جنگیدن جون داری
همیشه رب رو وسط غذا اضافه کنید.. مثلا چه قیمه چه  مرغ... جداگانه سرخ کنید و به غذا اضافه کنید. ...

ممنون خواهر

هیچوقت مقابل روزای سخت تسلیم نشو عذاب کشیدن نشونه زنده بودنته نشونه اینه که هنوزم واسه جنگیدن جون داری

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

یکم روغن بریز کف ماهیتابه مرغها رو بچین توش و زیرشو زیاد کن و درشو ببند ، وقتی یکطرفش سرخ شد خاموش کن ، ۳۰ ثانیه صبر کن از جوش و خروش بیفته درشو بردار و نرغها رو پشت و رو کن دوباره زیرشو زیاد کن و صبر کن سرخ بشه ، تو این فاصله یکی دتا پیازو خورد کن با یکی دوتا هویج ( بستگی به حجم مرغ داره )  یدونه فلفل دولمه ای و یک شاخه کرفس اگر داشتی یک تکه زنجبیل . مرغت که سرخ شد یه قاق رب بزن و با مرغا یه کوچولو تفت بده تا رب رنگ بندازه ، بعد دو لیوان آب اگر لازم بود سه لیوان اضافه کن با سبزیجات . درشو بذار جوش که اومد نمک بزن ، دو ساعت بعد که مرغا پخت یک قاشق گلاب و زعفرون دم کرده اضافه کن ، دقیق میشه مرغی که توی رستوران برای زرشک پلو میپزن 

سعی کردند ما را دفن کنند ، غافل از آنکه ما بذر بودیم 🌾🌾🌾    حذفم نکن ، اسرائیل نیستم که از صفحه روزگار محوم کنی من دوباره برمیگردم مثل همین حالا ، من یه زنم مثل خودت اگر از تفکرم خوشت نمیاد برو زندگیت برس ولی سعی نکن منو عوض کنی چون نمیشه . 
2728
یکم روغن بریز کف ماهیتابه مرغها رو بچین توش و زیرشو زیاد کن و درشو ببند ، وقتی یکطرفش سرخ شد خاموش ک ...

مرسی از توضیحات دقیق و مفصلت عزیزم