2726
عنوان

چرا همسایه ام اینقد بیی شعوره؟

652 بازدید | 34 پست

چرا نمیفهمه آپارتمان یعنی چی؟ صدای باند تا جایی ک میتونه میبره بالا اونم این وقت ظهر، آهنگای خز دهه شصتی یعنی مغزم منفجر شده،  پیام دادم جوابم نداده 

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728

عزیزم میتونی بری درب خونش بهش محترمانه تذکر بدی اونم شاید از قصد نمیکنه که فکر میکنه صدا نمیرسه

ای زیباترین خالق، هزاران بار سپاس لایق توست و من نمی‌توانم نعماتت را نام ببرم. بخاطر زیباترین تکرار این دنیا که بیداری‌ست، بخاطر حال خوبم، بخاطر اینکه در هر لحظه به جای اینکه مچم را بگیری، دستم را می‌گیری و بالا می‌کشی، بخاطر تمام داشته‌هایم، بخاطر هر آنچه که ندارم و ایمان دارم که اگر خیر و صلاح من در آن باشد تو خود به من می‌بخشی، بخاطر اینکه مسیر را برام روشن می‌کنی و راه را به من نشان می‌دهی، بخاطر اینکه خانواده‌ام در کنارم هستند، بخاطر دوستان خوبم که دوستشان دارم و دوستم دارند، تو را شکر می‌کنم

اهنگ که خوبه

من هر صبح کله ی سحر یا با صدای جیغ بچه هاش باید از خواب بپرم یا چرخ گوشت و آسیاب و آبمیوه گیری و مخلوط کنش و...... من نمیدونم هرصبح چیکار میکنه با این دم و دستگاهاش! جهازش هم مال ۱۲ ۱۳ سال پیشه خیلی صدای لوازم برقیاش بلنده

🤰🏻من ريخته ام در رگ تو شیره ی جان❤هی چرخ بزن در من و دل را بتکان❤این هم نفسی، چه حس و حالی دارد❤ در پیکر من دو قلب دارد ضربان💞
عزیزم میتونی بری درب خونش بهش محترمانه تذکر بدی اونم شاید از قصد نمیکنه که فکر میکنه صدا نمیرسه

دقیقا از قصده، در حیاط خلوتشم باز میذاره صداش راحت پخش بشه

توجه توجه بزودی در این مکان تیکر بارداری نصب میشود...  درخواست دوستی از آقا پذیرفته نمیشه با تشکر 
فقر فرهنگی بیداد میکنه عزیزم 

حالا یه عده میان اعتراض میکنن به من ، ایشون از دهاتا اطراف شهر اومده اصلا انگا تصوری از اینکه صدا آهنگش کل ساختمون رو میلرزونه نداره

اهنگ دوس داره دیگه توام خوش باش با اهنگاش برقص تو خونه😀😀😀😀

منک صدای اهنگ از بیرون میاد بلندمیشم قرمیدم حتی شده ی ماشین ازکوچه ردشه درحال انجام هرکاری باشم قرمیدم😂😂😂🙃🙃🙃

میشه برا شادی روح باباجونم صلوات بفرستین 😔😔😔دوستای گلم برای رسیدن ب حاجات دلم ی صلوات مهمونم میکنین 
2706