2726

من کاربر @niayesh10234 خیلی دوست دارم نمونه ی دختر کامله 

ک اگر خود من مشکلاتی ک برا نیایش پیش اومد سختی های ک نیایش کشید من میکشیدم ب شخصع از پا در میومدم نمونه اقتدار ی زن نشون میده 

مادری دلسوز ک از خودش از حسش گذشت صرفا بخاطر اینکه دخترش اذیت نشه 

خانواده اش اون همه بدی در حقش کردن مادرش.....ولی  باااااز دوستشون داره😔😔😔

من ب تو خیلی افتخار میکنم نیایش سرزمینم امیدوارم بهترینا برات رقم بخوره قربونت برم من هیچوقت با این اکانتم باهات صحبت نکرده بودم ولی قبلا با ی اکانتم باهات در ارتباط بودم خیلی گلی خیلی خیلی خانومی دختر زیباااا

و کاربر دیگ ی دوست ک در بدترین شب زندگیم مث ی خواهرررر کنارم بود خیلی دوست دارم یگانه عزیزم وقتی اون شب برای من غریبه این همه ناراحت شدی....فهمیدم انسانیت هنوز نمرده.....بمونید برام همیشه .....@yeganeee

@niayesh10234

@yeganeee

بچه ها فک کنم من درست تگ نکردم خواهش میکنم تگ کنید این دو فرشته و واسم 

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

2728

چرا خجالت زدم میکنید اخه🙈

برای سلامتی و تعجیل ظهور آقامون...حضرت عشق.... مهدی فاطمه صلوات.....شمایی که میخونی..🤨 تویی که دعات میگیره و ما خونه خریدیم از دعای خیرت،واسه سلامتی پسرم هم دعا کن😔

بچه ها این دو نفر تگ کنید واسم

💞در تاریخ 99/9/9ب تموم ارزوهام رسیدم 💞تیکر عروسیمه💑💍همســرمهمه کسمه دردش ب قلبم😍میشه برام صلوات بفرستین❤ببخشید دوستان من اعلاناتم زیاد ممکن نبینم  فک نکنید بی ادبیه...🙏❤🍬🌟     ❌🔴درخواست دوستی🔴❌ لطفا منو تو تاپیک حس شیشم تگ نکنید نی نی یار تذکر دادن بهم...🙏❤🍬🌟

کاربر نیناخانوم ک تعلیق شدن😉

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤

@niayesh10234    

2706