2410
2553

دوستان سوره توحید سوره مورد علاقه امام علی علیه اسلام هست اگه دوس دارین برای حاجتاتون این سوره رو بخونین و هدیه به امام علی علیه السلام کنید تا روز ولادتشون که ۱۸ اسفنده وقته همتون حاجت روا بشین  فقط تعدادو اعلام کنید تا ببینم چقدر جمع میشه منو هم تو دعاهاتون یاد کنین محتاجم

ی صلوات برای سلامتی امام زمان میفرستی لطفا؟

100تاهدیه به اقاامیرالمومنین

کاربران گرامی اگرمشکل دارین حاجت دارین مریض دارین وهرچیزدیگرفقط وفقط روی بیاوریدبه وقت سحرگاه..... خدارودروقت سحرگاه بخوانید.... دعا. نماز. وهرچیزدیگررادروقت سحرگاه به جااوریدوبااودردودل کنید به خدای خوبم قسم که بهترازاین سراغ ندارم برایتان......ازنمازشب غافل نشین..... خدارودروقت سحرگاه پیداکنیدکه ازهروقت دیگربیشتردرکنارتان احساسش میکنید... اللهم عجل لولیک الفرج                10صلوات برای ظهوراقاامام زمان (عج) 10صلوات به نیت همه کاربران این سایت.....التماس دعا

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

۱۰۰ تا توحید میخونم .خیلی افسرده ام بچم سقط شد خودم مشکل دارم شوهرم مشکل داره .دلم میخاد بی دردسر با اسونی باردار شم

امیدوارم .خدا اونی که از دلت میگذره و آرزوت هست رو برآورده کنه .حاجت دل منم بده و فرزندم به بالاترین سطح و مقطع در زندگی برسه و غرق در خوشبختی و شادی باشه و فردی موفق باشه .الهی آمین 
2714

منم ٥٠ تا❤️

من دوباره برگشتم اما اینبارم موفق شدم💪🏻حالم خوبه✨خدایا شکرت که دستمو گرفتی.همیشه هوامو داشته باش.خودمو با خیال راحت به خودت سپردم🤍🤍🤍🤍گاهی جواب بدی آدما نه خوبیه نه بدی و نه حتی مثل خودشون رفتار کردن،جوابش فقط حذف اون آدماس😏

سلام . من تا اون موقع هر روز می خونم اما تعداد خاصی نداره . مثلا شاید امروز جوگیر شم تا یه ساعت بخونم اما فردا مشغله داشته باشم تعداد کمتری می خونم . مرسی از کار زیبات و ان شاالله حاجت روا بشی گلم

من۱۴تامیخونم عزیزم شماها هم برا خوشبختیمو اینکه زندگی خوبی داشته باشم صلوات بفرستین منم براتون صلوات ...

فرستادم گلم از خدا میخوام همیشه خوشبخت باشی

ی صلوات برای سلامتی امام زمان میفرستی لطفا؟
2706