2726

دوستان خواهش میکنم برید لینک زیر از لغو کنکور دکتری حمایت کنید، انگاری سازمان ستحش میخواد برگزار کنه

اصلا جون مردم براشون اهمیت نداره ۱۷۳ هزار نفر رو میخوان چند ساعت تو یه حیط بسته جمع کنن😭😭😭😭 اونم تو محیطی که دست میخوره به در و دیوار و صندلی الوده، برگه سوالات پاسخ نامه ها، و......

حالا اگر کسی بخواد با اون وضع آلوده چیزی سر جلسه بخوره دیگه بدتر

اصلا با این همه استرس کرونا ، مگه میشه با تواس جمع سر جلسه تشت

خواهش میکنم بخاطر این ۱۷۳ هزار نفر و جون‌خودتون و خانواده هاتون تورو خدا برین رای بدین که کنسل بشه

حتی یک نفر سر جلسه ویروس بهش منتقل بشه، ممکنه بیاد بیرون هزاران نفر رو الوده کنه

پس خواهش میکنم حمایت کتین

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥

🧿﷽ و خدایی ڪه به شدت ڪافیست ﷽🧿:

https://my.farsnews.ir/c/18504

دعوت برای حمایت از ڪمپین  تعویق ڪنڪور دڪتری 9 اسفند به علت جلوگیری از ڪرونا

شماره روابط عمومی اینه

021-42163

دلم گرفته پدر... 😢😢😢برایم بهار بفرستید، ز شهر کودکی ام یادگار بفرستید، دلم گرفته پدر! روزگار با من‌نیست دعای خیر و صدای دوتار بفرستید، اگر چه زحمتتان میشود ولی این بار، برای فرزند خود قرار بفرستید، غم از ستاره ، تهی کرد آسمانم را، کمی ستاره  دنباله دار بفرستید، تمام روز و شب من پر از زمستان است، دلم گرفته برایم بهار بفرستید😔😔😔😔😔برای شادی روح پدرم لطفا یه صلوات بفرستید♥

شوهر منم  قراره کنکور بده

و چه کس از آیین پاک ابراهیم روی گرداند به جز مردم بیخرد؟! زیرا ما ابراهیم را در دنیا (به شرف رسالت) برگزیدیم و البته در آخرت هم از شایستگان است.     وَمَنْ يَرْغَبُ عَنْ مِلَّةِ إِبْرَاهِيمَ إِلَّا مَنْ سَفِهَ نَفْسَهُ ۚ وَلَقَدِ اصْطَفَيْنَاهُ فِي الدُّنْيَا ۖ وَإِنَّهُ فِي الْآخِرَةِ لَمِنَ الصَّالِحِينَ آیه ۱۰۳ سوره بقره                                           تعریف میکنه ،میگه رفتم سر قبر دیدم هی داره با خودش میگه مادر کاش به جای تو من رو میزدن و گریه میکرد،مادره دیگه.....(مادر شهید آرمان علی وردی)

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

شوهر منم  قراره کنکور بده

من واقعا به شدت استرس دارم، اصلا حتی دیگه دست و دلم سمت کتاب نمیره که درس بخونم😭

2728

مگه فقط همونه؟؟خود دانشگاها چی؟؟مدارس چی؟؟هرروز چند هزار نفر ادم میچسبن بهم 

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
مگه فقط همونه؟؟خود دانشگاها چی؟؟مدارس چی؟؟هرروز چند هزار نفر ادم میچسبن بهم 

انگاری یه درخواست تنظیم شده که دانشگاهها و مدارس تا ۱۶ فروردین تعطیل بشه، حالا نمیدونم موافقت بشه یا نه

انگاری یه درخواست تنظیم شده که دانشگاهها و مدارس تا ۱۶ فروردین تعطیل بشه، حالا نمیدونم موافقت بشه یا ...

کاش بشه واقعا من بچه کوچیک‌پارم‌واقعا درمونده ام دانشگاهم نمیشه که نرفت 

کسی چه می داند شاید همین لحظه زنی برای مرد سیاستمدارش می رقصد یا پیانو می نوازد و اواز می خواند و جلوی جنگ جهانی بعدی را می گیرد...کسی چه می داند شاید تنها شرط معشوقه هیتلر به خاک خون کشیدن دنیا بود...کسی سر از کار زن ها در نمی اورد با سکوتشان شعر می خوانند با لبهایشان قطعه نامه صادر می کنند با موهایشان جنگ می طلبند با چشم هایشان صلح....کسی چه می داند شاید اخرین بازمانده ای دنیا زنی باشد که با شیطان تانگو می رقصد....
کاش بشه واقعا من بچه کوچیک‌پارم‌واقعا درمونده ام دانشگاهم نمیشه که نرفت 

اره واقعا، یه دکتری بود اومده صبح برنامه طبیب شبکه ۳، میگفت راه حل کنترل کرونا فقط اینه جلوگیری کنیم از ازدحام و تجمع جمعیت، میگفت امارات زودتر از ما وارد شده، ولی فقط ۸ نفر گرفتن که اونم کنترل شد، اصلا فوتی نداشتن، زود شناسایی شد، ولی او کشور ما تا روز فوت بیماران کرونایی علتی نشد، 

مدارس و دانشگاها میگفت باید تعطیل بشه

کاش عقب بیفته منم خیلی دوست دارم عقب بیفته. باشه الان میرم حمایت میکنم

مرسی گلم😘

من واقعا به شدت استرس دارم، اصلا حتی دیگه دست و دلم سمت کتاب نمیره که درس بخونم😭

چه خاکی بریزیم تو سرمون؟ من مث خر از آبان تا حالا خوندم...می ترسم برم سر جلسه...فک کن با اون همه آدم تو فضای در بسته...

وفا کنیم و ملامت کشیم و خوش باشیم...که در طریقت ما کافریست رنجیدن
اره واقعا، یه دکتری بود اومده صبح برنامه طبیب شبکه ۳، میگفت راه حل کنترل کرونا فقط اینه جلوگیری کنیم ...

کیه که بفهمه

2706