2703
2553

رفتم ان تی بچه خوب ولی هماتومم از ۱۲ میل ۳۳ شده حالم داغونه، دکترم استراحت نسبی داده بود با شیاف پروژسترون ولی انگار کافی نبوده، ترو خدا کسی اگر اطلاع داره بهم کمک کنه. 

تیکر تولد نفس مامان❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2456

عزیزم هماتوم منم خیلی بزرگ بود .ب حدی که دکتر گفت خیلی ب بچت دل نبند  .

منم اومدم خونه کلا استراحت بودم فقط برای دستشویی از جام بلند مبشدم .

خونمون پله زیاد داشت .مطب ک میرفتم شوهرم بغلم میکرد .

کلا دراز کش بودم .شیاف هم هر شب استفاده  میکردم .

سونو انومالی که رفتم گفت کامل برطرف شده 

شما هم فقط اگر مجبور بودی از جات بلند شو .دعای مقاتل هم زیاد بخون .

ان شاالله که برطرف میشه

یادم رفت بگم رابطه زناشویی ممنووووع .

حتما هم از دستشویی فرنگی استفاده کن 

من قبلش دستشویی ایرانی میرفتم ک باعث شد به رحمم فشار بیاد و هماتوم بزرگتر بشه .اما بعدش از فرنگی استفاده کردم .

حمام هم میری خیلی کوتاه مدت باشه و زیاد سرپا واینستا .میتونی رو صندلی بشین

منم سر دخترم هماتوم داشتم البته اندازش بزرگ نشد تا آخر بارداری ولی استراحت میکردم توالت فرنگی میرفتم نزدیکی هم نداشتم مشکلی هم پیش نیومد استرس نداشته باش استرس از همه چی بدتره 

2714
ببخشیدا ولی اصلا رابطه نداشته باشین رابطه خودش عامله هماتومه.استراحت کن.اگه خون روشن اومد جای نگرانی ...

اصلا رابطه ندارم استراحتم خوب بود نمیدونم چرا بزرگ تر شده

تیکر تولد نفس مامان❤
اصلا رابطه ندارم استراحتم خوب بود نمیدونم چرا بزرگ تر شده

عزیزم همه اونایی که دوستان گفتن رو مراعات کن. ضمن اینکه اصلا چیزهای قاعده آور نخور. مث زعفران ، دارچین، زنجبیل، اویشن، جعفری، ریحان. خلاصه هر وی قاعده آوره رو دورش خط بکش .ب خصوص سیر. حتی سیر ترشی. منم هماتوم داشتم همون اوایل ویارم سیر ترشی بود کم می خوردم دکترم ممنوع کرد برام.‌بعد الان هنوز فصل به هس .به زیاد بخور .البته به شیرین . هم سقط رو پایین میاره هم خونریزی رو متوقف میکنه هم نی نی رو خوشگل میکنه. عدس هم خوبه. آب پز کن بخور یا عدسی یا عدس پلو. ان شاءالله خوب میشی