2737
2734
عنوان

بچه ها خفن ترین رنگ مویی که خودتون باهاش موهاتون و رنگ کردین چی بوده؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1321 بازدید | 67 پست
فرمول شماره ۱ ( رنگ مو شکلاتی دودی )  رنگ موی شکلاتی نیازی به دکلره ندارد و شما می توانید با ...

فرمول رنگ های دیگه هم داری عزیزم؟این شکلانیه خیلی خوشگله،دوست داشتم

این کاربری دست ۵۰۰نفره،اگر اینجا احیانا خالی بستم بعدش سوتی دادم و گندش درومد،مطمعن باش،من نبودم و اون ۴۹۹نفر دیگه هستن😂

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

چه رنگی میشن عزیزم؟شماره هاش و نداره؟اکسیدان چند درصد؟

رنگ خیلی خاص و خوشکلی درمیاد ن متاسفانه ندارم شماره هاشو. 6 درصد بود

فقط از عمق وجودته که میتونی خدا رو حس کنی.... ❤️💜
2731

من موهامو پارسال مش کردم چون به پایه ده رسید موهام فوق العاده شد یه رنگ ساز حرفه ایم خالم برام گرفت زد ینی همه تو کف موهام بودن تو عروسی و عید 😎

من به دستان خدا خیره شدم معجزه کرد......خداجونم منتظر معجزتم....😍❤❤🙏
فرمول رنگ های دیگه هم داری عزیزم؟این شکلانیه خیلی خوشگله،دوست داشتم

چه رنگی می خوای عزیزم بگو

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه
2738

یه سال انگوری زدم 

خیییییلی،قشنگ شد

ماهیان شهر ما از کوسه ها وحشی ترند!بره های این حوالی گرگها را میدرند!سایه از سایه هراسان درمیان کوچه ها؛زنده ها هم آبروی مردگان را میبرند!!!
چه خوشگله،به ادم سفید میاد این رنگ؟

بله گلم میاد

هنوزم چشمای تو مثل شبای پرستاره ست ، هنوزم دیدن تو برام مثل عمر دوبارست، هنوزم وقتی می خندی دلم از شادی می لرزه، هنوزم با تو نشستن به همه دنیا می ارزه

بچه هاا من موهامو پارسال مش کاپوچینویی کردم بعد که رنگش کمرنگ شد و به زردی زد بلوطی متوسط گذاشتم.الان فقط ساقه موهام رنگ داره و دکلره. .چجوری موهامو شکلاتی کنم؟

فکر بستنی تو فریزر نمیزاره بخوابممم.....طفلی هم تنهاست هم سردشه😪😪😌
2706