2733
2734

برام سواله

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
جای خوب و حرفه ای مشخصه.‌مثل نسل امید

نسل امید استرس الکی میده واسه همین نرفتم

من میتونم چون با اراده ام💪🏻وزن شروع:80 هدف اول:🔒۷۵ هدف دوم:🔒۷۰ هدف سوم:🔒۶۵ هدف چهارم:🔒۶۰
من توی دو تا حاملگیم توی همون سونوی ان تی جنسیت رو بهم گفتن و درست هم دراومد 

چی بود جنسیت بچه هات؟

جنسيت معلومه ، بيشتر دكترا ميفهمن اما نمگين ، چون هم ميترسن اشتباه بشه هم يه سري خانواده بيشعور هستن كه وقتي جنسيت معلوم ميشه اگه اوني كه ميخوان نباشه ميرن سقط ميكنن واسه همين ديرتر ميگن . 

به من گفت دختره ، دختر هم بود

2738
اندامای جنسی تو هفته های اول بین دختر و پسر خیلی شبیه به همه و جای پنهانیه تقریبا  ولی تیغه بی ...

من ایران بودم رفتم نسل امید جنسیت و گفت هفته بعدش رفتم کانادا تشخیص ندادن نمیتونستن

یعنی کانادا با اون عظمت دکتراش نتونستن تشخیص بدن

2706