2733
2739
عنوان

برا بچه ها شامپو بدن هست؟صابون بهتره یا شامپو؟؟؟

| مشاهده متن کامل بحث + 7573 بازدید | 22 پست
نمیدونم من که تا الان کیو وی میزدم و عالیه کلا همه محصولاتش و اون ایروکس رو زیاد نزدم

از بچه های سایت تعریف فولیکا رو هم شنیدم
کی کرم حلزون منو برداشته؟؟؟!!.....................................مدرسان شریف

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

شامپو بدن وشامپوی سر فیروز استفاده میکنم برای نی نی خوبه.صابون پوستو خشک میکنه.ولی شامپو بدن نرمش میکنه
خیلی از مردم میگن !!!! بابا دلت پاک باشد . دل پاک باشد ، کافی است ! جواب به این اشخاص که پاکی دل رو ملاک خوبی و بهشت میدونند اینه : آنکس که تو را خلق کرده است ، اگر فقط دل پاک کافی بود فقط میگفت :[ آمنوا] در حالیکه گفته : [آمَُنوا وَ عَمِلُوا الصَّالِحات] یعنی هم دلت پاک باشد ، هم کارت درست باشد . اگر تخمه کدو را بشکنی و مغزش را بکاری سبز نمی شود . پوستش را هم بکاری سبز نمی‌شود . مغز و پوست باید با هم باشد . هم دل ؛ هم عمل !! دل پاک + عمل صالح = رضایت الهی مرحوم آیت الله
2731
منم اوایل مادر کر میگرفتم ولی از وقتی گرون شد از محصولات فیروز استفاده میکنم . خیلی راضیم شامپو بدن شامپو سر و لوسیون بدن قیمتش هم خیلی مناسبه.
از جانسون اصلا استفاده نکنید هم تقلبیه هم اینکه میگن توش موادی هست که سرطان زاست.حالا راست ودروغش رو نمیدونم
2738