2410
2553

سلام

با یک مدیر عوضی که همیشه منو تو کارهای گروهی حذف میکنه چه کنم؟ 

تو هر سمینار و جلسه ای که از دفتر ما دعوت میشه منو حذف میکنه و بقیه همکارها رو میفرسته 

تو فعالیتهای گروهی دفتر نیستم 

دلم رو فقط با یاد خدا آروم میکنم.

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش

ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456

برای منم این اتفاق افتاده ، نمیدونم شرایطت چطوریه ، اگر بنای بدخواهی داشته باشن به هیچ صراطی مستقیم نیستن، برای صبحانه کاری هم اگر نری به اونا لطف کردی بهتره که بری و خوش باشی

من یه سرپرست زشت خپل عقده ایه ۴۰ ساله مجرد داشتم

اونم همینجور بود

اخرم باعث تعدیلم شد

البته بهم گفتن برگرد ولی من چون دارم کارای مهاجرتمو میکنم وقت ندارم

تیکر لاغری⏰ وزن شروع: ۸۷💙 وزن کنونی: ۷۶.۲💖 وزنم در آغازسال ۹۹: ۷۴.۵💚 وزنم در تولد ۳۵ سالگیم: ۶۷💛 وزنم تا پایان تابستان: ۶۱ 💜
برای منم این اتفاق افتاده ، نمیدونم شرایطت چطوریه ، اگر بنای بدخواهی داشته باشن به هیچ صراطی مستقیم ...

صبحانه رو نوبتی همکاره میدن . یعنی نوبت منم میشه 

دلم رو فقط با یاد خدا آروم میکنم.
2714

به شما نظر نداره؟

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
صبحانه رو نوبتی همکاره میدن . یعنی نوبت منم میشه 

فقط بهش کم محلی کن

تو فعالیتها شرکت کن اونو اصلا نگاهم نکن

من اوایل بهداین زنه که تحصیلاتش از منم پایننتره زیادی محل میداشتم فکر کرده بود صاحاب منه

برای رفتارهای غیرکاریم جلو دیگران تذکر بهم میداد

تیکر لاغری⏰ وزن شروع: ۸۷💙 وزن کنونی: ۷۶.۲💖 وزنم در آغازسال ۹۹: ۷۴.۵💚 وزنم در تولد ۳۵ سالگیم: ۶۷💛 وزنم تا پایان تابستان: ۶۱ 💜
یعنی چی؟ متوجه منظورت نشدم  

یعنی اینکه علاقه بهتون داشته باشه 

منم مجرد بودم شاغل بودم مدیرمون کلا منو ازار میداد 

البته متاهل هم بود 

اجازه نمی داد تایم ناخار برم انقدر دیر می رفتم ناهار تموم میشد یا مثلا ماماوریتای خارج از شرکتو نمی زاشت برم که کنارش باشم 

بعدا فهمیدم که بهم علاقه داره مردک

خرّم آن روز که پرواز کنم تا بر دوست               به هوای سر کویش پرو بالی بزنم            ❤                               الهی شکرگزار این زندگی هستم که به من بخشیدی؛ به خاطر همه چیزش:تو را شکر بابت آدم‌هایی که معلم من بوده‌اند.❤تو را شکر بابت درس‌هایی که زندگی به من ارزانی داشته‌اند.❤تو را شکر برای عشقی که می‌گیرم، می‌بخشم و می‌پراکنم. ❤                              ( تایپ کردم گلبهارجون بعد دیدم  "ر" جا افتاده)😮
2706