2733
2734
عنوان

باشگاه نرم ؟ شما میرید؟

| مشاهده متن کامل بحث + 364 بازدید | 40 پست
آره  باز خوبه استخر ما دوش و رختکن مربیا کلا جدا ‌ راه ورود خروج هم کلا جدا.  همه رعایت ...

بله برای اکثر استخرا جداس ما حتی سرویس بهداشتیمونم جداس،ما کارمونه باید حضور داشته باشیم ولی مردم نباید بیان بنظرم

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
بله برای اکثر استخرا جداس ما حتی سرویس بهداشتیمونم جداس،ما کارمونه باید حضور داشته باشیم ولی مردم نب ...

آره مردم اشتباه میکنن.

اصلا به نظرم باید تعطیل اعلام کنن 

وقتی اینجوری هیچ نظارتی نیست خب معلومه ویروس هم زیاد میشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
آره مردم اشتباه میکنن. اصلا به نظرم باید تعطیل اعلام کنن  وقتی اینجوری هیچ نظارتی نیست ...

کاملا درسته

مشاور ورزشی،کاهش وزن و تغذیه سالم زیر نظر کارشناس ارشد فیزیولوژی ورزشی.(مربی شنا،امادگی جسمانی،تی ار ایکس،ایروبیک،فیتنس،زومبا،ورزش های توپی)مامان دوقلوهای شیطون👨‍👩‍👧‍👧
بفرما خبر خوندم تو ایتالیا ی نفر مرده اکثر اماکن عمومی و مدارس تعطیل کردن بعد اینجا .... 😑😑

😔😔

2738
بفرما خبر خوندم تو ایتالیا ی نفر مرده اکثر اماکن عمومی و مدارس تعطیل کردن بعد اینجا .... 😑😑

بخاطر اینکه ینفر مرده یعنی حداقل پنجاه نفر گرفتن 

اونوقت ایران امار مرگ و میرش از همه جا بغیر از چین بیشتره 😂😂😂

نظرات من قرار نیست به مذاقت خوش بیاد