2726
عنوان

دعاکنید واسه داداشم 😭

| مشاهده متن کامل بحث + 883 بازدید | 44 پست
از دیروز تو بیابون تنها گشنه مونده ازکجابیاره این همه پول خرج کنه الان زنگ زدم داشت گریه میکرد دلم ش ...

۸۰ میلیون!!!!! خرجشه یا ۸ میلیون ؟

چقدر زیاد اوههه باید وقتی پول باهاش در میاره خرج مصرفیشو کنار بزاره چون قاعدتا ی همچین ماشینی درآمدشم بالاست

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید
از دیروز تو بیابون تنها گشنه مونده ازکجابیاره این همه پول خرج کنه الان زنگ زدم داشت گریه میکرد دلم ش ...

خب یه نفر بره سمتش غذایی چیزی...

راه حلی بهرحال باید باشه‌..

پسر گلم خوش اومدی👪برای سلامتی محمد حسینم  یه صلوات مهمونم کنید

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

مگه ماشینش چیه؟کسایی ک ماشین سنگین دارن میدونن که همیشه باید سهم تعمیر ماشین باید همراهشون باشه و بدون پول راهی نمیشن ،تو نزدیکانم دارم و میدونم اینطوره

عزیزم این که چاره داره ،زنگ بزنه امداد خودرو بیان بکسل بشه تا یه شهری روستایی جایی ،تا بعدا بتونه فکر چاره کنه

میشه بابامو یه صلوات یا فاتحه مهمون کنید؟!😢
۸۰ میلیون!!!!! خرجشه یا ۸ میلیون ؟ چقدر زیاد اوههه باید وقتی پول باهاش در میاره خرج مصرفیشو کنار بز ...

نه عزیزم کاش 8ملیون بود ..درامدش بد نیست ولی خرج دوتا خونه رو میده ماشین در اصل مال بابامه ولی دست داداشمه  درآمدش درحدی نیس ک دیگه پس انداز کنه بیچاره 

2728

وا خب ی اژانس بگیرید هم براش چیزی ببرید بخوره هم چن تا ازمردای اقوامتون ک راهنماییش کنه.

پناه بر تو ک بی واژه مرا میخوانی...

یعنی کسی نیس بره پیشش!؟!؟!؟😐

من ب تمام ارزوهام میرسم...این ماه باردار میشم.سه قلو.میتونم چهرتون رو تصور کنم عشقای مامان😍😘پسرای من مطمئنم شبیه بابا هستید😍😘 دختر قشنگم مثل خاله زیبا و دوست داشتنی هستی😍😘😍😘دعا کنید بابایی ی شغل مناسب پیدا کنه.🌷از خدا بخواید ک بابا ب حرف من گوش بده.عزیزای دلم خوابتون رو میبینم.مثل فرشته ها میمونید😍پسرای قشنگم خاله خوابتون رو دیده 😍دست عابجی رو بگیرید و باهم بیاید تو دلم.این ماه منتظرتونم.میدونم ک میاید ،من و بابا عاشقتونیم😍😘😍😘😍😘
وا خب ی اژانس بگیرید هم براش چیزی ببرید بخوره هم چن تا ازمردای اقوامتون ک راهنماییش کنه.

آژانس ک نمیره 400کیلومتر راهه ....دعاکن براش مشکل ماشین مشکل جزیی باشه 

واااجونش سلامت فک کردم کرونا گرفته

تیکر رسیدن منو عشقم بهمه☺بعد کلی دوندگی و سختی  دوباره ی سختی و مانعِ دیگه سرراهمون سبزشد...دعاکنید پایان این سختیاخوشی باشه و تاآخرعمر برای هم بمونیم 😘😘❤❤

ماشین ما تو خونه دیگه روشن نشد

حدود ااتومن خرجش شد۰😑

امیدوارم فقط موتورش خفه کرده باشه

💗میشه اسم خوشگل موشگل برای دخترم پیشنهاد بدین؟🌸 😍🙏🏻  خودم نظرم رو آنیسا، آوینا، آنیا و کمی نیکا هست اما شوهرم میگه بارانا🤔 کدوم بهتره!؟ چقد تصمیم گرفتن سخته🥴
2706