2733
2734
عنوان

با حس تنفرم چه کنم؟؟

300 بازدید | 29 پست

من باردار هستم.خیلی نگران بچم هستم.اصلا دوست ندارم روحیاتم روش تاثیر بذاره ولی دست خودم نیست.

درمدتی که ازدواج کردم نسبت به خانواده همسرم حس خوبی نداشتم و الان خیلی بدتر شده.بهم محبت میکنن ولی ازشون متنفرم و دست خودم نیست.نمیدونم چیکار کنم.

توروخدا نگین هورمونات بهم ریخته.من چهار ساله این حس همراهمه.

الان که باردارم خیلی نگرانم.چیکارر کنم بهشون فکر نکنم یا حسم بهشون عوض بشه

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

من چکار کنم که از همه نفرت دارم .دلم میخواد بمیرم .سرم الان داره میپوکه از درد از بس گریه کردم . زنگ زدم شوهرم از هق هق نتونستم حرف بزنم گفت الان میام .دلم میخواد بمیرم . احساس میکنم خیلی بی پناهن و کسی و ندارم

⬅️ اونایی که به طرف غرب رفتن غرب زده شدن، اونایی هم که به طرف شرق رفتن شرق زده شدن، ما هم که به طرف خدا رفتیم خدازده شدیم😂
بهت محبت میکنن و ازشون متنفری؟ تنفرت دلیل خاصی داره یا همینطوریه؟

الان که باردارم محبت میکنن.قبلنم تقریبا خوب وبدن ولی خاطرات بد زیاد دارم ازشون.چجوری فراموش کنم.

2738

باز حالا خوبه شما بهت محبت میکنن و متنفری اما خانواده شوهر من مخصوصا مادرش انقد برای من از همون روز اول که تنها عروسشم کموکاست گذاشت تیکه و نیش اومد و توقعات فروان داشتو داره و در تمام مراحل زندگیمون طوری زیرپوستی و موذیانه دخالت میکنه که پسرش میگه بیچاره مادر من چیکار به زندگیه ما داره من واقعا ازش متنفر شدم تنها راهش اینه بهش فکر نکنی ولی خب واسه شما خوبه که محبت دارن من اگر مادرشوهرم قطره ای محبت و لطف به من داشت رو چشمام میزاشتمش

الان که باردارم محبت میکنن.قبلنم تقریبا خوب وبدن ولی خاطرات بد زیاد دارم ازشون.چجوری فراموش کنم.

عزیزم.. بهش فک نکن. همه توی زندگیشون به نوعی خاطرات بد از همسر و یا خانواده همسر و یا حتی خانواده خودشون دارن.. اگه بخوای دایم بهش فک کنی همیشه عصبی  هستی و حس تنفرت تقویت میشه.

ببین منشأ از کجاس؟؟یعنی الکی بی هیچ دلیلی متنفری؟؟مگه میشه؟؟!

خاطرات بد اونقدر در ریشه دوانده که نمیتونم فراموششون کنم.نمیدونم باید با این حسم چکار کنم.

عزیزم.. بهش فک نکن. همه توی زندگیشون به نوعی خاطرات بد از همسر و یا خانواده همسر و یا حتی خانواده خو ...

اهوووم.خودم باعث تقویت این حس شدم.اخه مدام جلو چشمم هستن.نمیتونم فراموششون کنم

من انقدری تنفرم ازشون زیاده که دلم نمیخواد هرگز بچه ای ازشون تو شکمم باشه یعنی یه بار خواب دیدم باردارم توخواب خودمو‌میزدم داشتم سکته میکردم به خدا

امید،چه واژه معجزه آسایی.کاش هیچ امیدی از سمت خداناامید نشه.برای سلامتی آقاامام زمان و فرجشون صلواتی بفرستین 😍❤️ اللهم صل علی محمد و آل محمد و عجل فرجهم ❤️
2706