2733
2734

من ۲۱ سالمه

مامانم بی خود و بی جهت ازم خیلی جاها دفاع میکنه جلو بقیه

هرچی بازبون خوش میگم من خودم زبون دارم از حق خودم دفاع کنم  

ولی واقعا گوش نمیکنه

باعث شده بقیه به عنوان یه موجود بی دست و پا و بی عرضه و تیتیش‌مامانی بهم نگاه میکنن!

اعتماد به نفسمو میگیره این کاراش

تقریبا جلوی همه یا از جانب من حرفیو میزنه یا ازم دفاع میکنه

چیکار کنم حرف زدن مستقیم تاثیر نداشت 

از بچگی تا همین الان همین جوری باهام رفتار کرد نذاشت شخصیتم مستقل شکل بگیره!!!

من نیز

❤️ به خدا گفتم :« بیا جهان 🌏 را قسمت کنیم... آسمون واسه من ابراش ☁️ مال تو....دریا مال من موجش 🌊 مال تو.... ماه مال من خورشید☀️مال تو.... »خدا خندید و گفت : « تو بندگی کن همه دنیا مال تو... من هم مال تو.............>>😍

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢

خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍

بیا اینم لینکش

ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

قبلا همچین تاپیکی نزده بودی؟ بهش بگو یه بار دیگه جلوی جمع  جای من حرف بزنی ضایعت میکنما!

چرا زده بودم 

میگه هرکاری دلت میخواد بکن جالب اینجاست قبول نداره اصلا که کارش غلطه میگه من همینم😐

2728

خوشبحالت مادرمن که تو جمع همیشه خدا تحقیرم میکرد حتی اگه کسی ازم تعریف کنه بازم مامانم با ضایع کردن من خوشحال میشه بخاطر همین تو جمع باهاش یه جا نمیشینم 

بعد از ۴ سال باردار شدم😍 هر دکتری میرفتم میگفت سالمی از خدا بخواه خداهم بعد ۴ سال دعاهامو مستجاب کرد شکرت🤲اون صبحی که دیدم بی بی چکم مثبت شد کل سختی ها و گریه ها و انتظارهای اون ۴ سال رو فراموش کردم 😍❤ان شالله خدا قسمت همه اقدامی ها بکنه ❤
چرا زده بودم  میگه هرکاری دلت میخواد بکن جالب اینجاست قبول نداره اصلا که کارش غلطه میگه م ...

جالبه. من حسرت اینو داشتم که یه بار پدر و یا مادرم پشتم باشن. یکی هم مثل مادر شما از اون ور افتاده... اگه کارش خیلی آزار دهنده نیست بذار انجام بده. خوبه که یکی پشتته و نگرانته. این باعث میشه دیگران بیشتر مراقب رفتارشون با شما باشن.

2738