2733
2734
عنوان

بنظرتون کسی که

170 بازدید | 17 پست

ارایش میکنه خوب تیپ میزنه ولی پوشیده ولی اهل ارتباط زیاد با نامحرم نیست خوشش نمیاد باهاشون بگه بخنده یا دوست پسر داشته باشه احساس گناه میکنه یعنی که مشکل داره هنوز خودشو پیدانکرده ؟که مدرن باشه یا سنتی

لایک نکنید بچه ها لایک.نکنید😥
🤔 من نفهمیدم من شکلشو

چجور بگم لباس رنگی میپوشم موهام پوشیده هست ارایشم میکنم وای خو نسبت به پسر خجالتی هستم خوشمم نمیاد زیاد با پسرا بگم بخندم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731
من تقریبا همینم که گفتی ولی بی آرایش معنیش از نظر من یعنی آنقدر برای خودم ارزش قائلم که بازیچه دست ...

منم همینجوریم سو برداشت میشه پسرا هی فک میکنن اهل دوستی هستم و ..

منم همینحوریم ولی هر جایی ارایش نمیکنم ظاهر فوق العاده مدرن ولی فکر سنتی 🤦‍♀️🤦‍♀️

چیکار کنیم همه برداشت بد میکنن البته من فوق مدرن نیستم دیگه 😳

منم خخخ ولی اصلا اهلش نیستم  حیا و نجابت ذاتی دارم البته من اصلا ولنگ و وار لباس نمی‌پوشم، رسم ...

همون دیگه منم ولنگ بار نیستم ولی مثلا. پالتوم رنگیه زرد نمیدونم مانتو صورتی دارم

ولی طرف میبینی سر تا پا مشکی به ظاهرش نمیخوره ولی با ثد تادپسر میگهدمیخنده

2738
دقیقا  بعضیا رو میبینم اصلا به ظارهرشون نمیاد چه عوضیایی هستن!! قشنگ وقتی می‌شنوی چشات قد نعلب ...

من دلم میگیره مشکی بپوشم یا حسم بده وقتی ارایش ندارم 😭ولی اصلا نمیخوام بقیه در موردم فکر بد کنن

چیکار کنیم همه برداشت بد میکنن البته من فوق مدرن نیستم دیگه 😳

خب اولش همه فکر میکنن اهلی بعد ک تو چشت نگاه کردن میفهمن ک اهل دوستی نیستی واسه من زباد پیش میاد مخصوصا ک خوش تیپم باشی (اینو خودم نمیگما بقیه میگن ) 

یه دونه از این پسرا ک همه تو کفشون هستن به من پیشنهاد داد منم قبول نکردم خیلی ناراحت شده گویا رفته همه جا گفته این منو میخواد من نه گفتم ولی دوستای صمیمیش میدونن ک من نه گفتم حتی دوس دخترش هم همینجوری فک میکنه(  شنیدم داشت به دوستاش میگفت )ولی من اصلا برام مهم نیست و عکس العملی نشون نمیدم همینجوری داره میسوزه همش با دوس دخترش جلو من رژه میره 

تو هم واست مهم نباشه نظر دیگران 

ببین باید ی جوری رفتار کنی که کسی نسبت بهت دید منفی نداشته باشه ولی در حد عرف و معمول میانه رو و تعا ...

باور کن رفتارم سنگینه ولی متوجه نمیشن فک میکنن غرور دارم 😖

کسیو که ارایش کامل داره ولی موهاشو میپوشونه درک نمیکنم کلا  

توی تاپیکهایی که موضوعش جدی و خانوادگیه یا در مورد ازدواج و فرزنداوری هست، لطفاً عزیزانِ زیر ۲۲ سال، پست های منو ریپلی نکنن🩷
من دلم میگیره مشکی بپوشم یا حسم بده وقتی ارایش ندارم 😭ولی اصلا نمیخوام بقیه در موردم فکر بد کنن

فک کنم بچه ای اخه لباس رنگی پوشیدن دلیل بر این نمیشه ک دیگران راجبت فکر بد بکنن مهم نکع نگاه هست من یکی ک تا تو چشم یک نفر نگاه کنم تا ته ذهنشو میخونم و میفهمم چه حور ادمی هست پس نگران نباش و همیشه با دل شاد لباس بپوش بعدم پسرا تا نگاه یه دختر بکنن میفهمن چه جور ادمیه فقط جلف نباش و چشمات زیاد دید نزنه پسرارو ( چندتا دختر میشناسم این مدلی هستن حتی دخترها هم تحویلشون نمیگیرن فقط پسرای سطح پایین و خز باهاشون هستن ک اونم معلومه چرا هستن ) 

2706