2733
2734

خواهش میکنم کامل بخوانید  

سلام من شانزده روز از موعدم  گذشته و روز هفت .نه و امروز که میشه شانزده روز بعد موعد پریودی بیبی گذاشتم و منفی بود .ماه پیش هم عکس رنگی انجام دادم و داکسی سایکلین قبل و بعدش مصرف کردم و برای عفونت ادرار هم  ۲ آمپول جنتامایسین زدم میشه بگید چرا اینجوری شده من چرا پریود نشدم کسی بوده مثل من بی بی نشون نداده باشه

دوستانی که دنبال شغل اینترنتی هستن به آیدی من پیام بدید در خدمتم. Estkhdami81@

برو دكتر اينجوري نميشه كه

مامان یه گل پسر خوشتیپ سه و نیم ساله هستم🥰بچه دومم رو بخاطر مشکل دیسپلازی استخوانی توی ۱۸ هفته از دست دادم قسمت نبود مجدد مادر بشم   دوستاي گلم ميشه دعا كنيد همسرم کارش خوب پیش بره و زودتر اسباب کشی کنیم  ♥️ کاش منم یه روزی تاپیک بزنم بگم بالاخره صاحب خونه ششدیم  خب خونه که هیچ الان دیگه ماشینم نداریم خب ماشین  رو خریدیم موند خونه  

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

من بعد ۱۵ روز ۵تا بی بی چکام منفی نشون میداد

ازمایشم بتام ۴۲ بود ( که قطعا خیلی کمه)

تو سونو هییییییچ علایمی از بارداری نداشتم 

الانم دخترم ۱۷ ماهشه😅😅 انشاالله همونی که میخوای بشه، پاشو برو ازمایش 

2731
من بعد ۱۵ روز ۵تا بی بی چکام منفی نشون میداد ازمایشم بتام ۴۲ بود ( که قطعا خیلی کمه) تو سونو هیییی ...

یعنی میشه باردار باشم

من بعد ۱۵ روز ۵تا بی بی چکام منفی نشون میداد ازمایشم بتام ۴۲ بود ( که قطعا خیلی کمه) تو سونو هیییی ...

یعنی شما همون موقع که منفی نشون دآد باردار بودید

2738
احتمالا بخاطر عکس و داروها بهم ریخته پریودیت منم بعد یه هفته عقب انداختن امروز پری شدم😢

من یه بار دیگه هم عکس انجام دادم ولی عقب نیفتاد ولی شانزده روز خیلی زیاده  

یعنی شما همون موقع که منفی نشون دآد باردار بودید

بله عزیزم لقاحم دیر صورت گرفته بود دقیقا چند روز قبل پزیودی بعدیم لقاحم صورت گرفته بود، برو ازمایش بده بالای ۲۰ باهش عددش بارداری، تو تایپیک های اولم هست