2737
2734
عنوان

عکس از کتابخونه منزل ( چالش ) 🌸❤

681 بازدید | 45 پست

من عاشق کتابم 

لطفا اگر کتابخونه دارید ، ازش عکس بذارید 

می خوام ببینم تو اتاق خوابه یا پدیرایی 

خودم عاشق کتابخونه بزرگم‌و کتابام زیاده ولی فعلا کتابام به دلیل جابجایی معلقه 

✔️ خبرنگار 

منم خیلی دوست دارم ولی جا ندارم هر کدومشون یک قسمت خونه تازه بعضیاشون تو کارتن و تو کمد هستن

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

الان سر کارم

ولی یه کتابخونه با حدودا ۱۵۰ تا کتاب دارم که ۵۰ تاش تخصصی هست و بقیش آزاد...

کتابخونه تو اتاق پسرم هست

زنانی که کتاب می‌‌خوانندبرای جوامع نابرابر و مرد سالار خطرناکند.زیرا آنها با مطالعه می‌‌تواننددنیایی بهتر را تصور و برای به وجود آوردنش مبارزه کنند!                                                     (لینک گروه تلگرام مشاوره @visionclinic)               

من کتابخونه ام تو یکی از اتاقام گذاشتم کنارشم یه میز کوچیک و صندلی گذاشتم برای مطالعه ...سرکارم وگرنه عکس میذاشتم

هرچه دلم خواست نه آن میشود   هرچه خدا خواست همان میشود  
2738

ما کتابخونه نداریم اما یه کمد داریم اتاق خوابمون اونجا چیدم کتابامو الان عکس میزارم

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق
الان سر کارم ولی یه کتابخونه با حدودا ۱۵۰ تا کتاب دارم که ۵۰ تاش تخصصی هست و بقیش آزاد... کتابخونه ...

منم می خوام تو اتاق بذارم 

اما بعضی از جاها می رم می بینم پذیرایی گذاشتن خیلی دوست دارم 

اگر تونستید رفتید منزل عکس بذارید 😍

✔️ خبرنگار 
عزیزم خیلی خوبه  من اگر قفسه بندی نکنم بد میشه ؟  مثلا کتابها رو بی قفسه ردیف بچینم  ...

ردیف بچینی واینمیستن کنارهم که می ریزن کتابا

ای یار بکِش دستم                                                              آنجا که تو آنجایی...                                                           مولانای جان
2706