2737
2734
عنوان

باردارم ولی شبیه باردار ها نیستم

358 بازدید | 48 پست

سلام عزیزا

فردا میشم ۶هفته که باردارم

تنها علامت از بارداری ک دارم فقط سینه درد خیلی کمه نه حال تهوع دارم نه ویار دارم نه از چیزی بدم میاد نمیگم دوست دارم حالم بد باشه ها ولی نرماله؟؟؟باز فکرای بد اومد سراغم نکنه بارداری پوچ باشه تجربه هاتون رو ممنون میشم در اختیار بزارین🙏

خدایا به داده ها و نداده هایت شکررر

منم همینجوری بودم الان دوتا بچه دارم البنه من یکم ویار داشتم

گر دستم رسد بر چرخ گردون.                                      از اوپرسم این چون است و آن چون.                          یکی را میدهی صد نازو نعمت.                                 یکی را نان جو الوده در خون💔

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731

منم اوایلش همینفکرومیکردم بعد۸،۷یه تهوعی گرفتم که بیاوببین

خدایا هزارمرتبه شکر❤خدایا من روتو خیلی حساب باز کردم🧚‍ باز دم غریبه ها گرم، مارو رنگ کردن ولی نفروختن💔

خخخ ماه پیشونی دقیقا منم به هوای فیلما که یهویی میدوئن دسشویی میگم اصلا خیلی فرز شدم بدنم خستگی داره ها ولی همش کار میکنم کارهایی که قبلا حوصلم نمیکشید

2738

منم 6 هفته و 5 روزم مثه توام 

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
قرار بر این شد که خود را تغییر دهم نه محیط اطرافم را ... معجزه شد و اطرافم نیز تغییر کرد
منم ماه پیش دقیقا مثل شما بودم،باردار بودم ولی هیچ علامتی از بارداری نداشتم،متاسفانه هفته 7 سقط شد،ا ...

وای خدایا استرس گرفتم

عزیزم.من فردا وقت زایمانمه.نه قیافم باردارا میمونه.نه هیکلم.هزاران درد رو هم تو بارداری تجربه کردم.تازه بچمم 2کیلوعه😐مث من نباش ک هر چی میشه به خودت استرس بدی ریلکس باش.هر چی خدا بخواد همون میشه با استرس تو چیزی عوض نمیشه

برای من و نی نی کوچولوم هم دعا کنید

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍
به نظرتون دوماهم کامل شد برم دکتر و سونو یا باز زوده

واسه سونو قلب ۸ هفتگی برو

روی پرده کعبه این آیه حک شده است: نَبِّئْ عِبَادِی أَنِّی أَنَا الْغَفُــورُ الرَّحِـــیمُ به بندگان من خبر ده که منم آمرزنده مهربان و من... هنوز و تا همیشه به همین یک آیه دلخوشم … ♥
خخخ ماه پیشونی دقیقا منم به هوای فیلما که یهویی میدوئن دسشویی میگم اصلا خیلی فرز شدم بدنم خستگی داره ...

اخی عزیزم.مث منی

بچت پسره

منم تا هفته11 حالت تهوع نداشتم.بعدش شرو شد.شدید فرز شده بودم.

خدایا.خودت کیانم رو صحیح و سالم بهم برسون😍
2706