2737
2734

همه تاپیکا همین شده خانما ب جای تاپیک زدن حواستون ب بچه ها باشه ومخصوصا شوهراتون ک میرن سرکار ومیان از سرکار ک میان اول دست وپاهاشون وبشورن بعد بیان داخل بچه هاتونم خواهش میکنم فعلا ی مدت نفرستین مدرسه ک بدون شک محل پخش ویروس میتونه مدرسه هم باشه هرچند رعایت کنن ولی بچه ان کاش اموزش وپروش اعلام کنه مدارس تعطیل اسفند ماه 

اوففففففف منم خسته شدم خو اومده دیگه کاری نمیتونیم بکنیم که 

_ تنهایی؟                                                        + منظورت از تنهایی چیه؟                                         _ کسی تو زندگیت هست یا تنهایی؟        + آهان! کسی تو زندگیم هست ولی تنهام... 

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728

واقعا كاش علام كنه

حداقل يه هفته😐

گناه دارن بچه ها كه ميگن نميگيرن

بيچاره راهنمايي و دبرستاني ها

اينم شانس اين بنده خدا هاست

دلم براشون ميسوزه فكر كن مثلا يه دختر ١٧ساله كورنا

بگيره به خاطر اين تعطيل نبودن مدرسه 

داريم نابود ميشيم

لبخند بزن بگذار همه بدانند از ديروز قوي تر هستي🌈💫
2738
توی قم که 10 نفر مردن..... وضعیت خیلی خطرناک شده،

کی گفته؟؟

🇵🇸🇮🇷🏴مرگ بر اسرائیل مرگ بر آمریکا✊           سردار شهید برونسی : آدم ها دو دسته اند :غیرتی و قیمتی. غیرتی ها با خدا معامله کردند و قیمتی ها با بنده خدا...روزهایی سرشار از امید،سلامتی و شادی از طرف شما برای خودم آرزومندم✌😂ما اهل عملیم🇮🇷💪تولد۴۵سالگی🎂 کسی که با ترورِ حاجقاسم سلیمانی💗سردار دلها💗 توسط آمریکای جنایتکار، از خواب بیدار نشه و نتونه حق و باطل رو از هم تشخیص بده، دیگه تا ابد بیدار نمیشه. #قدس خونبهایت،سردار دلها..  جام جانے ها در یمن به دست عربستان،با کمک آمریکا، انگلیس و فرانسه و امارات در حال برگزاری است !...مدافعین حقوق بشر کَرند، کورَند، لالَند. کُلُّ یَومٍ عاشُورا و کُلُّ أرضٍ کَربَلاهمیشه در حال تکرار است !...نسل شِمر و یَزید و حرمَله ها هم ادامه دارد.. گاهے در غزه و سوریه و میانمار و گاه در یمن گاه در❤ایران❤در وطن عزیزم🇮🇷 ،در پاره تنم. مرگ بر حقوق بے بشر..خدایا؛نسل تموم ظالما رو از رو زمین بردار.*اَلّلهم عَجّل لِولیکَ الفَرج*امام علے (علیه السلام): در شگفتم از کسے که مردگان را مے بیند و مرگـ را از یاد مے برد.
من که بابام زنگ زده که بچه رو نفرستی مدرسه ، نهایت رفوزه میشه ، به درک که شد . بعد من تو کما هم بود ...

من عاشق بابات شدم😅

اما اونی که دلمو شکست رو نمیتونم ببخشم.... خدایا خودت دست به کار شو....

بچه هايي كه تب و علائم سرماخوردگي دارند

غيبتشون موجهه 

مدیر کل امور سلامت آموزش و پرورش:

دانش‌آموزانی که علایم سرماخوردگی دارد، مدرسه نرود؛ غیبت نمی‌خورد

ضیاءالدینی، مدیر کل امور سلامت آموزش و پرورش، گفته به خانواده توصیه‌شده «اگر فرزندشان دچار تب یا علایم سرماخوردگی شد تا بهبودی کامل به مدرسه نیاید.

هیچ مشکلی بابت غیبت از سوی مدرسه وجود ندارد و به مدیران مدرسه تاکید کردیم که با خانواده‌ها هم‌کاری کنند تا در پیش‌گیری از کرونا با هم‌کاری همه مردم موفق شویم.
منبع: ایسنا

من معلم هستم، درد فهمیدن و فهماندن و مفهوم شدن همگی مال من است. 
2706