2733
2734

دخترا کسی گروهشومیشناسه کارمیکنه؟ی پایه میخوام براقوت قلب گرفتن باهم بریم جلو

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
کی هست؟یکم‌دربارش توضیح بده شاید من پایه شدم

ی اقاییه ک اموزش میده باورهاتو جذبو کلا خدای واقعی رو میشناسونه ب ادم درباره خودت ب شناخت میرسی.الان اسمشوبزن توگوگل میادبرات

جایی هست که جز من هیچ کس نمیتواند آن را پر کند.کاری هست که جز من هیچ کس قادر به انجامش نیست.💪💪💪💪💪
یکم بیشتر توصیح بده

برای بحث خودشناختی رسیدن ب ارزوها باورهای غلط و مخرب اینا کارمیکنن

2738
بنظرم پایه انتخاب نکن چون ی وقت درد ودل میکنین انرژی منفی میدی

ن پایه برا تمارین وانگیزه میخوام براهمین میگم میشناسید چون اموزش داده ک مشکلاتتون بخداهم نگید

جویل اوستین فوق العادس ..

برای حل مشکل شوهرم یه صلوات مهمونمون کنید 💚خدایا سپاسگزارم بابت لطف بیکرانی ک در حق ما میکنی❤خدایا هر روز درهای سلامتی،عشق،امید،نور،برکت،ثروت و فراوانی را به روی ما بگشا❤❤الهی امین❤❤
عباسمنشو من میشناسم پکیجاشم دوزار نوی ارزه پولتو هدر نده من خریدم ناراضی ام

ن من نمیخرم. فایلهای رایگانش واز قسمت ازعقل کل بپرسش استفاده میکنم دراینحد

اینجا چند نفر هستن که کارهاش رو انجام میدن فکر کنم تو تاپیکها سرچ کنی بتونی پیداشون کنی

خودم هم کانالش رو داشتم ولی فرصت نمیکنم مرتب گوش کنم

بحَقّ الحُسَین                                                                             اللهُمَّ عَجِّل لِوَلِیِّكَ الفَرَج                                                                   🖤🖤🖤🖤                                                                              دعای من در روضه                                                                 اباعبدلله الحسین علیه السلام                                                                        فقط ظهور امام زمانم
جویل اوستین فوق العادس ..

کی هست ببین این اقاچون تربیتش باخودمون یکیه باباورهای پدرمادرای ایرانی بزرگ شده مثالهایی ک میزنه ملموسه

ن من نمیخرم. فایلهای رایگانش واز قسمت ازعقل کل بپرسش استفاده میکنم دراینحد

من ک پکیجشو گرفتم همش درمورد مالو داراییش حرف میزد ک خداروشکر فلاپ شدم خداروشکر بی ثار شدم بدم اومد ازش

🌸🌸🌸😍خدای مهربونم من این فرشته ی زیبا رو از کرم و لطف تو دارم پس خودت حافظش باش😍🌸🌸🌸
2706