2737
2739

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2728
منم دیروز رفتم بیرون اومدم  احساس کرونا بم دس داده 😧 ولی بیرون ک میری زندگی جریان داره خیلی ...

اره بابااااا.بیخیال استرس نداشته باشید.تازه ما گرسنمون شد سیب زمینی هم خوردیم.خدا خودش محافظت میکنه😊

همه داشتن خرید میکردن جای سوزن انداختن نبود

2738

من خودم وقتی اعلام شد کرونا اومده سرما خوردم شبش لرز کردم داشتم به کارای بدم فکر میکردم گفتم کرونا گرفتم دارم میمیرم تا صبح که قرص سرماخوردگی خوردم و خوابیدم دیگه تا ظهر خوب شدم 

عاقا تلقینه تلقینه تلقینه 

شایعه کردن تو روستای مامان بزرگم چهار نفر کرونا گرفتن در صورتی که اونجا هییییییییییچ خبری نیس و خود روستایی ها دارن مسخره میکنن.بعضیا فقط یاد گرفتن با شایعه جماعتی را به سخره بگیرن و بترسونن. باباجان اونجوری که دیگه نیس

کاربر96 هستم.میشه این کاربر را یه صلوات مهمون کنید تا شفا پیدا کنه و برگرده پیش بچه هاش؟
میگن هرکی بگیره بعد دوهفته ویروس خودشو نشون میده چطور ازمایش رفتن و منفی بوده تازه وارد ایران شده ...

کی میگه تازه وارد شده حداقل یک ماهه من فامیلم پرستاره میگفت 3 هفته پیش تو بیمارستان ما براثر کرونا مردن ولی صداش درنمیارن حداقل یک ماهه که تو تهرانه

کل تلفات کرونا تمام کشور و دفنشون و تو ماسال انجام بدن که اهالی نزاشتن

چرا شایعه درست میکنی از ورود بیمارهای قرنطینه ای جلوگیری میکردن به بیمارستان من فیلمهاشو دیدم برای مردم استرس و نگرانی درست نکنید 

هرچی آرزوی خوب مال تو 
2706