2733
2739
عنوان

کیا دوقلو دارن و یکیشو دادن کس دیگه ای بزرگ کرده

| مشاهده متن کامل بحث + 2785 بازدید | 67 پست

منم دوقلو دارم مامانم هرکاری کرد گفت یکی رو بده ببرم پیش خودم ندادم. خیلی سخت بود بعضی روزا وقت غذا خوردن نداشتم ولی طاقت دوری شون.نداشتم. گذشت شما هم طاقت بیار بچه مامان خودش میخواد

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

تو مادری؟؟؟؟ 

تو اکثر تاپیکام سعی میکنم اگه چیزی بلدم یادتون بدم یا چیزای خوب رو باهم فرهنگ سازی کنیم باید دست به دست هم بدیم و همدیگرو آگاه کنیم.ما زنیم. از ما قوی تر فقط خداست. راستی اگر قابل دونستید اینستا فالوم کنید shaghayegh_pourahmadi@
2728

همسایه مون اینکارو کرد الان با اونی که جدا کرده بودش مثل کاردو پنیره .دخترش همش میگه ازش متنفرم.میگن شاید بخاطر اینکه یکیشو با شیر خودش بزرگ کرد یکیشو داد دست عمه اش با شیر خشک بزرگ شد .بعدشم دوقلوها باید پیش هم باشن بهتره براشون 

منم دو قلو داشتم. 19 ساله بودم ولی خودم بزرگشون کردم. شما هم اگه سختته. بگو کسی بیاد کمکت. ولی به کس ...

میشه کمکم کنید

من دوقلوهام نارس بودن و تازه ۹ ماه کامل شده سن جنینی شون

و کلا شیرخوردن و خوابوندنشون برام سخته دارم دیوونه میشم وقت نمیکنم هیج کاری کنم ... 

آقایون لطفا درخواست دوستی ندید...
2738
مگه میخواد دائم بده؟خب چند ماه میده دوباره میارش، خوبه مادره بیماری اعصاب بگیره ؟ بخدا قسم تا حالا چ ...

عزیزم تو سایتای روانشناسی نوشته بچه تا دوسالگی مهم ترین سال زندگیشه از لحاظ احساسی بعد فک کن اون بچه چقد کمبود خواهد داشت خب نمیتونه خودشم بره پیش مامانش یا مامانش بیاد منم خوندم اون مطالبو اما واقعا اینکه یکی از بچه هاشو بتونه انتخاب کنه و از خودش جدا کنه چون اون بچه بهش وابسته شده اگ میخواست بده باید از اول همون بدو تولد میدادش ن الان ک بچش نزدیک خودش بوده وای آینده بچه نابود میشه اصلا حس خوبی ندارم نسبت ب این تاپیک

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
میشه کمکم کنید من دوقلوهام نارس بودن و تازه ۹ ماه کامل شده سن جنینی شون و کلا شیرخوردن و خوابوندنش ...

از لحاظ مالی اگر بتونی هفته ایی یکی دوبار کارگر بگیری که یکی بیاد خونتو تمیز کنه غذا درست کنه بازم خیلی کمکت میشه

مادرت یا خواهرتم هفته ایی یک بار بیاد

دخترخاله من دوقلوداره الان هفت سالشونه ازهمون نوزاری مامانش نزدکشون بود هروز یکی از قل هارو میداد به مامانش فرداش بازم عوض میکردن اینطور نبودکه یکیشو بده فقط اینطوری بچه هاهم قشنگ عادت میکردن

تکلیفم مانند کبریت های خیس هیچگاه روشن نمیشود
میشه کمکم کنید من دوقلوهام نارس بودن و تازه ۹ ماه کامل شده سن جنینی شون و کلا شیرخوردن و خوابوندنش ...

پرستار بگیر

یا همه کارای خونه رو ول کن فقط و فقط و به بچه هات برس

رفته رفته وضعیت بهتر میشه...

دوقلوهای من یه گهواره بزرگ داشتن که با هم اون تو میخابوندمشون و خیلی کمکم بود

هر چه اید به سرم  باز بگویم گذرد                                     حیف ازین عمر     که با می گذرد، می‌گذرد    💔💔
شرایط این خانوموُ نمی دونم ولی بعضیا واقن مجبورن برخلاف خواسته ی دلشون مادرم بچه بود یه دوست داشت ک ...

عزیزم کار اونام اشتباه بوده حالا میتونیم خودمونو راضی کنیم اون زمان سطح آگاهی پایین بوده به جوانب دیگه مثل بعد روانی و عاطفی اصلا فکر نمیکردن

توی ای زمونه که انقدر سطح آگاهی بالا هستش و از الان مشخصه آینده اون بچه چی میشه و چه ضربه ای میخوره اون طفل معصوم این حرفا سنگدلانه و ناشیانه هست 

میشه یه صلوات برای تو دلیم بفرستی ممنون❤️❤️❤️بجای آنکه بی صبرانه در انتظار نه ماه بارداری بمانی ، هر لحظه از این دوران را ببلع ! چرا که شانس این را داشته ای که بهترین موجود جهان را در وجودت پرورش دهی و معجزه خداوند را به نمایش گذاری...❤️❤️❤️
2706