2726

سلام دوستان من دیشب برای شوهرم پودر موبر درست کزدم بهش دادم بزنه به قسمت تناسلیش بعد خیلی با دقت زد و فکر میکنم یکمم زیاد موند روی پوستش تا اومد از حمام بیرون گفت خیلی سوزش دارم نگاه کردیم دیدیم واای روی التش پوست پوست کنده شده و قرمز  شده حالت زخم!!حالا بنظرتون چکار میشه کرد بهش میگم برو حتما دکتر ولی میگه نه خودش حوب میشه،کرمی چیزی هست بزنه خوب بشه؟

روی آلت هم زد؟ 

نباید بزنه که

یبار شوهر منم زد دردش گرفت

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2728
جدی نباید زد؟وای من بهش گفتم بزنه ،بعدم گفت دیگه غاط بکنم ازین پودرموبرا بزنم

نه اصلا اصلا رو خود آلت نباید بزنه

لطفا کتاب‌ِ خوبِ‌ غیرِ زرد معرفی‌ کنید#عاشق_کتاب علاقمند ب رمان‌های روانشناسی طور هستم کتاب‌هایی ک آشنا هستم کوری_دختری از جنس خاک_کیمیاگر_جز از کل_کتاب دزد_بلندی های بادگیر_دختریکه ماه را نوشید_ما تمامش میکنیم_خطاب به عشق

فقط زود بتامتازون بزنه زود خوب میشه

خواهرم چله حق شناس وچله سوره حشر و احزاب برای ازدواج میگیره،،،چهل روز  سوره هایی از قرآن انتخاب می کنه ومی خونه که مناسب حاجت شما باشه   اینم ایدی تلگرامش Rostami146   خداروشکر خیلی ها حاجت گرفتن 
2706