2737
2734
عنوان

امان از دل پر درد😭خواهش میکنم بیاین کمکم کنید

| مشاهده متن کامل بحث + 1115 بازدید | 111 پست
صب رفت سرکار الان زنگ زده میگه ظهر اومدم نبینمت من با مادرشوهرم زندگی میکنم جاریمم اینجاست میترسم ج ...

اومد بگو نمیرم خودت بندام بیرون،با دعوا نگو با آرامش این حرفو بزن،من کردم شوهرم دیگه لال شد،گفتم چرا با پای خودم برم نمیخایی بنداز منو بیرون،من که نمیگم نمیخامت تو میگی نمیخایی چرا من تاوان پس بدم،اگه ببینی ضعیفی بیشتر اذیتت میکنه.

سر هر چیزی با من قهر میکنه و کلی سرکوفت  ساده ترین چیزااا اخرین بحثمون دیشب بود که تخم مرغ ن ...

وای خدا ب خاطر ی تخم مرغ....ظرف بشکنی چکار می‌کنه 

خدایا مواظب پسرم و همسرم باش اونا با ارزش ترین آدمای زندگیمن  

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

چند سالته؟ خب دست و پاچلفتی نباش رو اعصابی

بخاطر یه تخم مرغی که ناخواسته از دستم افتاد باید اینکارو کنه؟

شوهرعزیزم خیلے دوست دارم و در ڪنارت براے آینده خوبمون وخوشبختیمون میجنگم💞
2728
وای خدا ب خاطر ی تخم مرغ....ظرف بشکنی چکار می‌کنه 

اوایل لیوانمم افتاد شکست همونم دیشب میگفت که اره تو دستو پاچلفتی هستی

منم همین مشکلو دارم‌...نمیدونم وقتی داشتم احساس و عاطفه تقسیم میکردن شوهرای ما کجا بودن

چن ساله ازدواج کردی؟تو هم هر روز اشکتو در میاره مث من؟

سر هر چیزی با من قهر میکنه و کلی سرکوفت  ساده ترین چیزااا اخرین بحثمون دیشب بود که تخم مرغ ن ...

شوهرت خیلی طرفیتش پایینه اینجور مواقع ساکت باش واز چیزی نگو بزار اروم بشه اگه گفته برو خونه بابات اگه نزدیکه برو اگه دوره بزار بیاد بدون اخم وناراحتی برواستقبالش وهیچی نگو اگه خوب برخورد کرد بهتراگرهم گفت چراموندی بگو نهایت شوهر نکردم که برگردم خونه بابام دیدی دادوبیداد راه انداخت بگو پس خودت برسونم هیچی هم جواب نده هیچی پیامی هم بعدش بهش نده

اوایل لیوانمم افتاد شکست همونم دیشب میگفت که اره تو دستو پاچلفتی هستی

برخوردش اشتباهه اونم اول زندگی حتما ب خانوادت بگو الآنم وسایلتو جمع کن پیش ی مشاوره برو شاید فکر می‌کنه بازم میمونی باید ی حرکت اساسی بری

خدایا مواظب پسرم و همسرم باش اونا با ارزش ترین آدمای زندگیمن  
2738
سر هرررر مسئله ای که فک کنی به من گیر میده بعد همیشه هم میگه از،روز اول خر شد ازدواج کردم و و و اخ ...

وقتی این حرف رو زده یعنی یا نمیخواسته شما رو یا پشیمون شده... حالا واقعا میخوای باهاش زندگی کنی وقتی مدام میگه برو!!!!- من باشم میرم خونه بابام و تا نیومده حسابی منت کشی برنمیگشتم

شش ماه هنو تازه عروسی ، اگه پدر مادر درست حسابی داره باهاشون در جریان بذار ، چندسالتونه ؟؟؟؟؟

من۱۸اون۲۴

هیچوقت نخواستم بفهمن دردامو،با اینکه با مادرشوهرم زندگی میکنم یه بار نشد بهش،بگم

چن ساله ازدواج کردی؟تو هم هر روز اشکتو در میاره مث من؟

آره نزدیک ی ساله ازدواج کردم..همش گیرای الکی میده خسته شدم..دیشب بخاطر اینکه ی تیکه از گچ دیوار کنده شده بود باهام دعوا افتاد میگه کار توعه ..با اینکه کار من نبود..تو محبت کردنم صفره..نمیدونم دلمو به چی خوش کردم باهاش هستم ..از دیشب اینقد گریه کردم چشام بزور بازه

آره نزدیک ی ساله ازدواج کردم..همش گیرای الکی میده خسته شدم..دیشب بخاطر اینکه ی تیکه از گچ دیوار کنده ...

من و تو همدردیم

حس میکنم دوستم نداره که اینکارارو میکنه.

منم کار همیشگیمه بغض و گریه

2706