2737
2734
عنوان

پسرم تو مدرسه بچه ها را می زنه :(

2894 بازدید | 37 پست

سلام

خوبید دوستان

راهنمایی می خواستم از مامانایی که بچه مدرسه ای دارن و یا پسر بچه دارن

پسر من تمسال کلاس اوله، خدا را شکر از نظر درسی خیلی خوب و عالیه ولی الان یک ماهی هست که از نظر رفتاری خوب نیست. جدیدا بچه ها را تو مدرسه میزنه، معلمش میگه تو خونه براش اتفاقی افتاده ولی واقعیتش اصلا تو خونه هیچ چیزی پیش نیومده، تازه اول سال تخصیلی ما یکم درگیر اسباب کشی بودیم ولی الان همه چیز به ثبات رسیده.

تو این یکماه انقدر دوستانه باهاش صحبت کردم حتی یک چند بار از چیز هایی که دوست داره بر خلاف میل باطنیم محرومش کردم.

تو گروه تلگرام چند تا مادر با هم متحد شدن و مدام از پسر من بد میگن طوری که داره همه گیر میشه، وقتی که از پسرم می پرسم میگه مامان به خدا من کاری نکردم 

نمی دونم باید حرفش پسرم را باور کنم یا مادران را، خیلی خیلی از این قضیه ناراحتم . دیشب تا صبح خوابم نبرد، موندم چیکار کنم. اگر کسی تجربه ای داره ممکنه راهنماییم کنه ؟ پیشاپیش ممنون   

ببین منم به همین مشکل خورده بودم.😢خانمای اینجا بهم دکترساینا رو معرفی کردن و منم از یکی از دکتراش ویزیت آنلاین گرفتم از خونه. و خیلی راضی بودم و مسالمم حل شد😍 بیا اینم لینکش ایشالا که مشکل توهم حل بشه😘

2731

از پسرتون دفاع کنید تو گروه

تا وقتی مطمعن شید واقعا حق با کیه

حتما برید مدرسه با اون بچه هایی که مادراشون گله کردن بچه تون رو به رو کنید بگید پسرم چکار کرده

قشنگ و واضح توضیح بخاید  از بچه ها

عزیزم‌ من یه مدت با محمدصدرام سر همین قضیه درگیر بودم

میدیدم پسرم جایی شروع کننده دعوا نیست

ولی با این حال خیلی باهاش صحبت کردم که نباید این کارو بکنی و زدن کار بدیه و....

بعد یه مدت دیوم وضعیت افتضاح شد..حتی از یه بچه کوچیک هم به بدترین شکل کتک میخورد و هیچ کاری نمیکرد..تغذیش رو میگرفتن میخوردن..وسایلش رو به زور ازش میگرفتن

با یه روانشناس کودک که اتفاصا آمریکا زندگی میکنه صحبت کردم گفت خاااانوم این چرت و پرتا چیه یاد پسرت دادی؟؟ قوانین دنیای پسربچه ها همینه باید اگر کسی اذیتت کرد بزنیش..اگر کسی زدت تو محکمتر بزنیش وگرنه دفعه بعد محکمتر میخوری وگرنه حتی قلدرها باهات شوخی و دست درازی جنسی میکنن

در جواب مادرهاشون بگو من پسرمو میشناسم تا کسی اذیتش نکنه نمیزنه.. شاید بعضی بچه ها یواشکی اذیت میکنن بچتو و وقتی اون واکنش نشون میده اینطور به نظر میاد که بیخودی زدش

[QUOTE=125275918]به حرف مادرا توجه نکنین از معلمش حقیقتو بپرسین به معلمش بگید کمکتون کچند بار رفتم مدرسه حتی قبل از اینکه بگن بیام مدرسه تو گروه دیدم مادری انتقاد کرده صبحش رفتم مدرسه ببینم داستان چیه؟ ولی معلمش گفت زنگ تفریح بوده و من اطلاعی ندارم

2738
مامان ها برا چی دروغ بگن معملش چی میگه ؟

نمی دونم  ولی چند تا از مادرها خیلی پشت هم هستن و بیرون از مدرسه با هم دوستان ، کافیه یکی از بچه ها پرش به یکی از اون بجه ها بخوره یکدفعه 5 الی 6 تا مادر مین تو گروه بر علیه اون بچه ... من قبول دارم پسرم شیطونه ولی مگه میشه یکدفعه پسرم تو یک هفته با 5 تا بچه درگیر بشه... البته شایدم شده نمی دونم   

چرا میزنه ؟

ازش می پرسم میگه بچه ها اول منو میزنن .... یکی چند بار هم گفت دست به وسایلم می زنن .... پس من کلا رو وسیله خیلی حساسه ... مثلا کافیه من یا باباش دست به وسیله ای از اون بزنیم قیامت میشه ... خیلی باهاش صحبت می کنم  ولی فایده نداره مدام میگم مامان جان زدن کار درستی نیست موندم به خدا چیکار کتنم

اصلا توجه نکن اینقدرر بدم میاد چتد تا رفیقن تو گروه مادرا همیشه باهمن بی توجه باش بهشون و برو پیش معلمش بگو دقیقا قضیه چیه 

پسرت وحشی که نیست راه بیوفته همه رو بزنه مطمن باش قضیه چیز دیگس

پسرت اونقدر بچه نیست که حرفتو گوش نده دوستانه لزش بپرس بگو من دوست دارم خودت برام تعریف کنی برای مامان حرف بزن بگو کسی اذیتت کرده ؟ 

بزار اون مامانا هم ایتقدر بگن تا ج ر بخورن ببخشید( خودم درگیر این مامانا هستم که باهم متحدن خیلی بدم میاد ازشون)

ماهم درگذشتگان فردا هستیم..
از پسرتون دفاع کنید تو گروه تا وقتی مطمعن شید واقعا حق با کیه حتما برید مدرسه با اون بچه هایی ک ...

والله نمی تونم دفاع کنم چون چند تا مادر با هم هستن یکدفعه یک حجم انتقاده نمی دونم راست یا دروغ میاد سمتم 

میرم مدرسه معلمش یا میگه من در جریان نیستم یا اینکه بهم میگه پسر شما یکم شیطونه

راسیتش هم می ترسم با بچه های دیگه روبروشون کنم چون کلا مادرای این چند تا بچه خیلی حساسن و کلا دنبال داستان

اونسری 5 تا کتاب خریدم دادم دست پسرم گفتم برو بده به دوستات باهاشون دوست باش ... مامانا تو گروه هر چی بود بارم کردن   

نمی تونمم تو گروه نباشم چون سرگروه تکالیف بچه ها را تو اون گروه میزاره

ازش می پرسم میگه بچه ها اول منو میزنن .... یکی چند بار هم گفت دست به وسایلم می زنن .... پس من کلا رو ...

حتما حساسه دیگه داره از خودش دفاع میکنه متاسفانه خیلی بچه ها  هیچی باخودشون نمیارن و از دیگران میگیرن بنظرم زیاد این قضیه رو بزرگ نکن و ناراحت نباش پسرت مشکلاتشون خودش حل داره میکنه اما باهاش صحبت کن بگو نباید به کسی آسیب بزنی خیلی خطرناکه

والله نمی تونم دفاع کنم چون چند تا مادر با هم هستن یکدفعه یک حجم انتقاده نمی دونم راست یا دروغ میاد ...

ترسو نباش بابا قوی باش و تو گروه هم اصلا چیزی نگو  اصلا به هیچ جات حسابشون نکن بفکر درس بچه باش همین دوروز دیگه هم عید تموم میشع این قضایا

2706