1676
1605

چرا که نه

مردم آن‌چه وانمود می‌کنند نیستند. صرفا نقاب اند و علی القاعده پشت این نقاب ها به مشتی کاسبکار برمی‌خوریم. یکی نقاب قانون به چهره می‌زند، فردی نقاب میهن پرستی و سعادت عمومی را برگزیده و شخصی دیگر نقاب مذهب یا طهارت را انتخاب می‌کند. مردان به مقاصد مختلف نقاب فلسفه و انسان دوستی و چه و چه به چهره می‌زنند. زنان حق انتخاب کمتری دارند، آن‌ها بیشتر نقاب اخلاق و فروتنی و اهلیت و عفت را انتخاب می‌کنند.در_باب_طبیعت_انسان,آرتور_شوپنهاور 

بلهه 

فقط 28 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
کاربر قدیمی فراموشکار 🤦‍♀️ خدایا تو پناهم باش 💞 الهی و ربی من لی غیرک 💞   خداوندا به کدامین ثواب مرا لایق زیباترین احساس،بزرگترین نعمت و باشکوه ترین لحظات دانستی …خداوندا بگذار در این احساس زیبا بمانم...بگذار شاهد تولد دوباره خویش باشم …بگذار آرام باشم … به کدامین ثواب مرا اینگونه عاشق کردی …فاش میگویم این حس را تاکنون لمس نکرده بودم …اینگونه عاشقی کردن را خودت به من آموختی ….احساس خودت به تمام بنده هایت …..آری حس مادری ام را میگویم🤰 التماس دعا دارم ازتون تا بتونم این امانت الهی رو به سلامتی در آغوش بگیرم و این حسرت تموم بشه😭❤🤲

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

1522
آخه شنیدم بعد از سقط طول می‌کشه تا بارداری اتفاق بیفته

نه هیچ ربطی نداره تازه توهم که خودت انداختی یعنی مشکل پزشکی نداشتی که مثلا بچه خودش بیافته

مردم آن‌چه وانمود می‌کنند نیستند. صرفا نقاب اند و علی القاعده پشت این نقاب ها به مشتی کاسبکار برمی‌خوریم. یکی نقاب قانون به چهره می‌زند، فردی نقاب میهن پرستی و سعادت عمومی را برگزیده و شخصی دیگر نقاب مذهب یا طهارت را انتخاب می‌کند. مردان به مقاصد مختلف نقاب فلسفه و انسان دوستی و چه و چه به چهره می‌زنند. زنان حق انتخاب کمتری دارند، آن‌ها بیشتر نقاب اخلاق و فروتنی و اهلیت و عفت را انتخاب می‌کنند.در_باب_طبیعت_انسان,آرتور_شوپنهاور 

یکی از بستگانم کورتاژ کرد یک ماه بعد حامله شد

1668
نه هیچ ربطی نداره تازه توهم که خودت انداختی یعنی مشکل پزشکی نداشتی که مثلا بچه خودش بیافته

آخه دکتر بهم گفت ممکنه این داروها نازایی بیاره واسه همون میگم.

چ دارویی؟

فرشته های نازم پرکشیدن از پیشم و رفتن پیش خدا.دعام کنید باردارشم و یه بارداری راحت داشته باشم.دلم دوقلوهامو میخاد خداااا😢😢😢😢😢😢

ولی شش ماه گذشته دیگه هورمونات روال عادی برگشته

من دقیقا ۴۰ روز بعد سقط باردار شدم

آدمک آخر دنیاست بخند.. آدمک مرگ همین جاست بخند.. دستخطی که تو را عاشق کرد  شوخی کاغذی ماست بخند.. آدمک خر نشوی گریه کنی،، کل دنیا سراب است، بخند..
1651