2726
عنوان

پوسیدیم توخونه شما این روزا بیرون میرین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1062 بازدید | 66 پست

خونه ما ام جنوبی اصلا نور نداره 

بچه ام ۷ ماهشه فقط جمعه به جمعه میبرم خونه مامانم حموم . واقعا کسل کننده اس ایشالله بعد عید هم هوا خوب شه هم این ویروس ها بره حسابی می گردیم 🤪

برای سلامتی خانوادم و شادی روح برادرم لطفا صلوات بفرست 🖤منم برات دعا میکنم خدا آمین گوی آرزوهات باشه ..

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

بچه ها من میخوام واسه دخترم جشن دندونی بگیرم 

به نظرتون خطرناک ؟ فقط نزدیک ها رو دعوت میکنم حدود ۲۰ نفر .

برای سلامتی خانوادم و شادی روح برادرم لطفا صلوات بفرست 🖤منم برات دعا میکنم خدا آمین گوی آرزوهات باشه ..
2728
من کہ ھمش بیرونم مخصوصا یہ حیاط داریم ۳۰۰متر ۔خونہ برادرشوھرخواھرشوھر عمہ دایی کنارمہ ھمش خونہ اوناھ ...

واقعابعضیاتون چرااینجوری هستین طرف میگه توزیرزمین زندگی میکنم نورنداره ابنارومیگی دلشوبسوزونی متاسفم واقعا

خخخخخخ خیلی باحال بود

ولی کاش نمیرفتم مردمومیدیدم توخیابون گریه میکردم همش میگفتم خدایامردم ایران خیلی خودشون زجرمیکشن ب خداییت قسم نذاراین ویروس توایران بیشتراازاین پخش بشه.شوهرمم بهم میخندیدومیگفت دیوونه شدی😕

خداجونم بگومشکلت بامن چیه؟کم توکوچیکی زجرکشیدم کم بدبختی کشیدم بعدازدواج کم بقیه ناراحتم کردن چراتوپناهم نیستی چرابعد5سال بهم بچه نمیدی چرامیذاری همه بهم طعنه بزنن ک مشکل داری وآدم خوبی نیستی ک بچه دارنمیشی.خدایاواقعاعدالتت اینه.اگ اینه ک من عدالتتونمیخام فقط بیشترازاین درحقم جفانکن😢
واقعابعضیاتون چرااینجوری هستین طرف میگه توزیرزمین زندگی میکنم نورنداره ابنارومیگی دلشوبسوزونی متاسفم ...

براخودت متاسف باش من نظرم گفتم بعدشا تشویقش کردم برہ بیرون تاعوض بشہ۔عقدہ ای شدن ملت

ن بابا منکه امید ندارم یاالودگی هواست یاگرما یاسرما یاویروس

سفر که میتونیم بریم جای خوش آب و هوا 😁

ن بابا منکه امید ندارم یاالودگی هواست یاگرما یاسرما یاویروس

شما ببخشید انگار کلا تنبلی 

اره سرما هست گرما هست

نری بیرون روانی میشی

بچه گناه داره

جای شلوغ نرو بهداشتی رعایت کن

بچه ها زیر ۱۰نمیگیرن دکتر بچه ها م گفت

خودتم دستکش دستت کن میای خون بشور دستتو

فقط 9 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10