1676
1605
عنوان

پوسیدیم توخونه شما این روزا بیرون میرین؟

| مشاهده متن کامل بحث + 1019 بازدید | 66 پست
برا  همون ویروس میگم     نمیدونم من ادم استرسی هستم متاسفانه   میدونم خوب نیست و ...

اگه حساس بشی خدایی نکرده هرچی بلا باشه سرت میاداااا!!!نترس اصن و حساس نشو برو خوش باش

تویی که داری امضامو میخونی☜     من از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم.نمی دانم چه میخواهی ولی برای تو.برای رفع غمهایت.برای قلب زیبایت.برای آرزوهایت●•●•به درگاهش دعا کردم و میدانم خدا از آرزوهایت خبر داردیقین دارم دعاهایم اثر دارد●•●•

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

من بعد از صدسال میخواستم برم خرید لباس  که دیگه با ابن اوضاع نمیرم  😌 شوهرم هیچوقت نگقته ...

نکنه شوهر تو ویروس رو پخش کرده که نبردت😂

بچه ها کسی از آیفوووووون سر درمیاره😣😣😣😣                                         توروخدا کمکم کنین ........ .میخام باهاش عکس بگیرم  ولی وقتی دکمه اشو میزنم در حیاط باز میشه😢😢😢                                          وقتی دعوا داری ریپلای میکنی جوابتو نمیدم فکرنکن ترسیدم یا حرفتو قبول کردما ☺نه جونم چون از بچگی رو تربیتم زیاد کار شده ترجیح میدم با کسی که شخصیت وشعورش در حدم نیست کل کل نکنم 😉
1522
خب یہ کاسہ جوشاندہ سیرومیخک نابودی ویروسہ ۱۰۰درصد

الکیه

تویی که داری امضامو میخونی☜     من از عمق وجود خود خدایم را صدا کردم.نمی دانم چه میخواهی ولی برای تو.برای رفع غمهایت.برای قلب زیبایت.برای آرزوهایت●•●•به درگاهش دعا کردم و میدانم خدا از آرزوهایت خبر داردیقین دارم دعاهایم اثر دارد●•●•
1665

خونه ما ام جنوبی اصلا نور نداره 

بچه ام ۷ ماهشه فقط جمعه به جمعه میبرم خونه مامانم حموم . واقعا کسل کننده اس ایشالله بعد عید هم هوا خوب شه هم این ویروس ها بره حسابی می گردیم 🤪

رسمش نبود بخاطر یه کامنت کاربری سه ساله رو بترکونی نی نی یار 😐 قدیمی ام ولی به نا حقی ترکوندنم 😒

بچه ها من میخوام واسه دخترم جشن دندونی بگیرم 

به نظرتون خطرناک ؟ فقط نزدیک ها رو دعوت میکنم حدود ۲۰ نفر .

رسمش نبود بخاطر یه کامنت کاربری سه ساله رو بترکونی نی نی یار 😐 قدیمی ام ولی به نا حقی ترکوندنم 😒
من کہ ھمش بیرونم مخصوصا یہ حیاط داریم ۳۰۰متر ۔خونہ برادرشوھرخواھرشوھر عمہ دایی کنارمہ ھمش خونہ اوناھ ...

واقعابعضیاتون چرااینجوری هستین طرف میگه توزیرزمین زندگی میکنم نورنداره ابنارومیگی دلشوبسوزونی متاسفم واقعا

خخخخخخ خیلی باحال بود

ولی کاش نمیرفتم مردمومیدیدم توخیابون گریه میکردم همش میگفتم خدایامردم ایران خیلی خودشون زجرمیکشن ب خداییت قسم نذاراین ویروس توایران بیشتراازاین پخش بشه.شوهرمم بهم میخندیدومیگفت دیوونه شدی😕

آجی های گلم دعاکنیدمنم نی نی داربشم وی صلوات مهمونم کنید❤
1645