1676
1605
عنوان

کسی میتونه خواب تعبیر کنه؟

58 بازدید | 12 پست

خواب دیدم شوهرم یه گلدون رونده خوشگل اورده خونه یه روز گله خونمون بود فرداش که بیدار شدم دیدم گل انقدر بزرگ خوشگل شده نصف خونرو تقریبا گرفته تعبیرش چیه به نظرتون

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1677

خونهو زندگیت پراز برکت میشه

قبل از هرچیز بگم که لطفا هیچ مذکری منو ریپلای نکنه و درخواست نده چون پاسخگو نیستم.بنده متاهلم و تمایلی ندارم باهیچ مذکری وارد بحث شم.🙏منو قلم دوستان خوبی برای هم هستیم گاهی تو ردیف و قافیه  ها گاهی تو منحنی خط ... . شعر میگم و خطاطی میکنم. و برای استحکام  پایه خانواده، زناشویی و شخصیت فردی میتونم مشاوری خوب و دوست خوبی باشم‌ ..‌. . تاپیکی مختص استخاره دارم ، که میتونید درخواستهاتونو اونجا ثبت کنید و صبوری کنید تا نوبتتون شه. برای اقایون استخاره گرفته نمیشه . ب متن تاپیک استخاره توجه کنید.لطفا اگر تاپیک قفل بود یا فرصت نشده که جواب سوالتونو بدم برای گرفتن استخاره درخواست دوستی ندید🙏🌻. 

ثمر زندیگیتونه دیگه شوهرت کاشته داره بزرگ میشه

مردم آن‌چه وانمود می‌کنند نیستند. صرفا نقاب اند و علی القاعده پشت این نقاب ها به مشتی کاسبکار برمی‌خوریم. یکی نقاب قانون به چهره می‌زند، فردی نقاب میهن پرستی و سعادت عمومی را برگزیده و شخصی دیگر نقاب مذهب یا طهارت را انتخاب می‌کند. مردان به مقاصد مختلف نقاب فلسفه و انسان دوستی و چه و چه به چهره می‌زنند. زنان حق انتخاب کمتری دارند، آن‌ها بیشتر نقاب اخلاق و فروتنی و اهلیت و عفت را انتخاب می‌کنند.در_باب_طبیعت_انسان,آرتور_شوپنهاور 
1665
نه چه جالب می خواستم بگم خورده به همین که بارداری بچه سلام به دنیا میاد روز به روز بزرگ میشه به امید ...

ممنون عزیزم، خدا کنه همینجوری باشه میخوام برم غربالگری خیلی استرس دارم

فقط 21 هفته و 2 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40