2410
2553

من سه بار  سزارین شدم الان باردارم هفته هشتم ، خیلی میترسم میخوام سقط کنم ، سقط چطوره من سابقش نداشتم خدایا از سزلزین میترسم از سقط میترسم اصلا دکتر قبول میکنه برام سقط کنه با توجه به اینکه سه بار سزازین شدم ؟

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥 

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود و حتی توی تعطیلی های عید هم هستن. 

بیا اینم لینکش ایشالا مشکلت حل میشه 💕🌷

2456
2714

سقط که طبیعی فک کنم یه شیاف هست میزارن معمولا با اون میوفته اگه نه کورتاژ میکنن سزارین نمیکنن ک .

بستگی به دکترت داره ولی من تا ۵ تا سزارین‌ ام دیدم 😳

چرا مراقب نبودی عزیزم میدونی چقدر گناهه سقط کنی .

برای سلامتی خانوادم و شادی روح برادرم لطفا صلوات بفرست 🖤منم برات دعا میکنم خدا آمین گوی آرزوهات باشه ..

دیگه هراتفاقی میخواست بیفته شده بایدجلوگیری می کردین نه اینکه حالا اون زبون بسته رابکشی😒😑

کاربر قدیمی ام 😄ترکیدم😄 میشه برای سلامتی شوهرم که برای کارش جونشا کف دستش گذاشته و میره کاریه صلوات بفرستی💗🤲
بخاطر سه بار سزارینی که شدم و چسبندکی که داشتم میترسم دوباره سز بشم بخاطر همین میخوام سقطش کنم

ب دکترت بگو

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک
2706