1676
1605

من سه بار  سزارین شدم الان باردارم هفته هشتم ، خیلی میترسم میخوام سقط کنم ، سقط چطوره من سابقش نداشتم خدایا از سزلزین میترسم از سقط میترسم اصلا دکتر قبول میکنه برام سقط کنه با توجه به اینکه سه بار سزازین شدم ؟

من چند مرتبه از این سایت مای پی‌شاپ صنایع دستی خریدم، واقعا راضی بودم ازشون. طبق زمانی که گفتن ارسال کردن

. پیگیری و پاسخگویشونم خیلی خوبه. بهتون پیشنهادش میکنم.

1522
8

سقط که طبیعی فک کنم یه شیاف هست میزارن معمولا با اون میوفته اگه نه کورتاژ میکنن سزارین نمیکنن ک .

بستگی به دکترت داره ولی من تا ۵ تا سزارین‌ ام دیدم 😳

چرا مراقب نبودی عزیزم میدونی چقدر گناهه سقط کنی .

رسمش نبود بخاطر یه کامنت کاربری سه ساله رو بترکونی نی نی یار 😐 قدیمی ام ولی به نا حقی ترکوندنم 😒
بخاطر سه بار سزارینی که شدم و چسبندکی که داشتم میترسم دوباره سز بشم بخاطر همین میخوام سقطش کنم

با دکی مشورت کن قبلش

این ریشه های پُر جان در عمق تشنه ی خاک این خانه را بسازند اندیشمند و دل‌پاک
بخاطر سه بار سزارینی که شدم و چسبندکی که داشتم میترسم دوباره سز بشم بخاطر همین میخوام سقطش کنم

ب دکترت بگو

دختر من هفته ۴۳ بعد دوسال از سزارینم طبیعی پاشو تو دنیا گذاشت🥰میشه تویی ک بارداری صبرکنی نینیت خودش ب دنیا بیاد؟وقتی خودش بیاد یعنی همه چی تکمیله...یعنی خودش آماده ست...یعنی ب زور نیاوردیش بیرون...یعنی همه ی روزیش توی شکمتو خورده🤗...نه ب سزارین...نه ب آمپول فشار...فقط طبیعی فیزیولوژیک

شما که سه تا بچه داری

آب از سرت گذشته

اینم دنیا بیار بشن چهارتا

یک خوشبخت دیگر به خوشبختای ایرانی اضافه کن😐

فقط 3 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
باردار نیستم، تیکر به وقت شکست دادن کروناست    

من دوستم کرد بعد دو سزارین چون وضع رندگی بدی داشتن و  خیلی درد کشید و الان هم افسردگی گرفته و خیلی خیلی پشیمونه

مردم آن‌چه وانمود می‌کنند نیستند. صرفا نقاب اند و علی القاعده پشت این نقاب ها به مشتی کاسبکار برمی‌خوریم. یکی نقاب قانون به چهره می‌زند، فردی نقاب میهن پرستی و سعادت عمومی را برگزیده و شخصی دیگر نقاب مذهب یا طهارت را انتخاب می‌کند. مردان به مقاصد مختلف نقاب فلسفه و انسان دوستی و چه و چه به چهره می‌زنند. زنان حق انتخاب کمتری دارند، آن‌ها بیشتر نقاب اخلاق و فروتنی و اهلیت و عفت را انتخاب می‌کنند.در_باب_طبیعت_انسان,آرتور_شوپنهاور 
1651