2726
عنوان

مامانااااااااااا کمک

| مشاهده متن کامل بحث + 194 بازدید | 30 پست

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

دلیلش همونه  داخل غذاش از روغن زیتون خوراکی درجه یک  بدون بو کمی استفاده کن  کمی آل ...

وای ممنون چ اطلاعات کاملی😍❤️😘

اگ تا آخر امروز پی پی نکرد حتما انجام میدم 

فقط پسر من چون ب پروتئین حساسیت داره نمیدونم بجز فرنی و حریره و سوپ ک با آب و تقریبا هیچ خاصیتی نداره چی بدم بهش یکمم لاغر شده البته قد کشیده اما خو لاغری تو چشه

❣️یا رب مباد نظر تو بگردد❣️
نمیدونم...الان دخرم گاهی روزی دوبار پی پی میکنه ماشاله وزنشم خیلی خوبه

دوبار ک خیلی خوبه پسرم روری چهار پنج بار بود واس همین تعجب کردم میشه بپرسم وزنش چنده؟ پسر من 9 کیلو و قدش 70 خوبه ب نظرتون؟ 

2728
وای ممنون چ اطلاعات کاملی😍❤️😘 اگ تا آخر امروز پی پی نکرد حتما انجام میدم  فقط پسر من چون ب ...

بچه من الان بزرگ شده متاسفانه الان یادم رفته 

ولی یادمه براش برنامه غذایی نوشته بودم 

کلا سرم تو نت بود همش اطلاعات جمع میکردم 

و یادداشت برمیداشتم 

خداروشکر رشدش هم نسبت به همسنهاش بیشتر بود 

همیشه میپپرسیدن بچت تپل ودرشته چند سالشه 

من وشوهرمم از ترس اینکه چشم نخوره سنشو بیشتر میگفتیم 

ولی پست  شمارو ذخیره میکنم اگه اطلاعاتی یا منبع موثقی پیش رو دیدم بهت میگم

راستی داخل بازار 

سرچ کن کلی برنامه هست برنامه غذایی و معرفی غذا و پوره واسه بچه ها هست اونها کمک کننده هست 

یه پروفسور هم هست اون موقع من از مقاله های اون کمک میگرفتم اگه اسمش یادم اومد واست ارسالش میکنم

بچه من الان بزرگ شده متاسفانه الان یادم رفته  ولی یادمه براش برنامه غذایی نوشته بودم  کل ...

خیلی ممنون عزیزم خدا بچتو حفظ کنه واست😘

بچه من الان بزرگ شده متاسفانه الان یادم رفته  ولی یادمه براش برنامه غذایی نوشته بودم  کل ...

الان دان کردم ی برنامه کلی توش غذا بود ممنون😘❤️

الان دان کردم ی برنامه کلی توش غذا بود ممنون😘❤️

خداروشکر  زیاده سرچ کنی همش میاد و تنوعشون زیاده 

میتونی ایده بگیری ازشون 

موفق باشی ایشاالله کوچولوت هم صحیح و سالم عاقبت بخیر بشه

2706