1676
1605

اگه میخوای تا شب عید یه اندام ایداه آل داشته باشی

کلیک کن

من  

واسه مسابقه باید امضا داشته باشم نمیدونم چی بزارم دلمم میخواد برنده بشم دوستم که ندارم تگ کنم لایک بشم🤷‍‌‌‌‌انسان ها شبیه هم عمر نمیکنند،یکی زندگی میکند،یکی   تحمل... 😍امضا پیدا کردم بسلامتی امضا جدیدم لایک کنین ،امضا هم گذاشتم بعد این همه وقت مسابقه هم بردم هووورااا🧚‍♀️دوستای خوبم پیدا کردم😍    ۹۸.۱۲.۲۳
1522

من ک مادرم کاملا سر هم کرد ی چیزایی 

نکرد خودشو یکم تو زحمت بندازه 

گفتم اشکال نداره میرم خونه ی خودم کم کم با همسرم پس انداز میکنیم میخریم 

اومدم خونه ی شوهر 

دیدم اووووووو بابا شوهرم کلا ادمی با توقع بالاست کلی هم سرکوفت جهزیه شنیدم دعوا کردم و دلم شکسته هنوزم بعد پنج سال گاهی میشنوم و دعوا میکنم اه کلا حس و حال بدیه از هر دو طرف هم پدر مادرت هم شوهرت بدی ببینی تو هم گیر کنی اون وسط 

1668

دختر به خاطرپسرمردم خانواده توبه زحمت نندازی ها ارزش نداره

به لطف دوستان عزیزم ۴ دفعه ترکیدم اونم بدون مقدمه لطفا تاپیک های مورد دارنزنیدکه آدم جواب میده یهو میبینه صفحه اش کارنمیکنه

من همه جهیزیه رو خودم گرفتم و داماد هیچی نیاورد شیربها هم نگرفتم  آخرم خانوادش گفتن عروس هیچی نداشته همه وسایلشو پسرمون خرید !!!!!  هر چی هم که خانوادت دادن از سرشون زیاده دامادم وظیفشه بیاره نگران اینچیزا نباش

خانواده ی من چون نمیخواستن ازدواج کنم باهام لج کردن با زور واسم هر جنسیو خریدن،منم به شوهرم فشار نیاوردم چون همینجوری کلی خرج عروسیو خونه میخواست بده هر چی که به دلم بود نخریدم😭 ولی سر سیسمونی جبران میکنم چون دیگه اینو خودشونم میخواستن.

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40

من چون خودم شاغل بودم خودم خریدم ، شوهرم فقط با دو دست لباس اومد تو خونه ، از مبل و سرویس خواب و.... رو خریدم ، وگرنه معلوم نبود بابام چجوری میفرستادم خونه شوهر

البته فقط تی وی با دیگ زودپز رو بابام خرید

چقدر مادر بودن بده حتی نمی تونی آرزوی مرگ کنی،، یه صلوات مهمونم کنید
من همه جهیزیه رو خودم گرفتم و داماد هیچی نیاورد شیربها هم نگرفتم  آخرم خانوادش گفتن عروس هیچی ن ...

بابای منم جهیزیه خیلی کم داد ولی داد خانوادش یجور رفتار میکنن انگار هیچی نیاورد

فقط 22 هفته و 3 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
1645