2703
2553
میگن گلوتاتیون داره و بی عارضس🤔 همه کره ای ها استفاده میکنن گلوتاتیون رو چه ماسکی خوبه عزیزم؟

قطعا بی ضرر نیست بعدم اگر یکم فکر کنی میبینی هیچکدوم ازین سازنده ها نمیگن قرصمون ضرر داره 

من که مریض هم بشم قرص نمیخورم تا مریضیم اثبات کامل نشه اگر نازایی بیاره چی ؟؟؟یا بیماری های قلبی 

قشنگ ماست و با نعناع قاطی کن ماسک کن رو صورتت شفافیت صورت 

ذغال و پودر کن با عسل قاطی کن بزار درمان آکنه

شکر و آبلیمو قاطی کن بزار لایه بردار طبیعی 

سرکه سیب و آب تونر پوست 

روغن زیتون مرطوب کننده و آبرسان 

سیب زمینی رنده شده ضد لک 

روغن نارگیل و جوش شیرین جوش های سر سیاه

اینا رو باید حداقل یکبار در هفته هر کدوم رو استفاده کنی تا نتیجه بگیری و مرتب استفاده کنی 

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
عزیزم از کجا میشه تهیه کرد ؟

بروتوسایت شرکت پنبه ریزبزن خریداینترنتی بعدبروقسمت فروشگاهش وبرن محصولات مارک لدوراوبعدهرچی که دلت خواست بخرمنکه استفاده کردم وواقعاعالی بود....هرکی میبینه میگه پوستت واقعاشفاف ویه دست شده😊

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

قطعا بی ضرر نیست بعدم اگر یکم فکر کنی میبینی هیچکدوم ازین سازنده ها نمیگن قرصمون ضرر داره  من ...

زغال رو راجبش خیلی شنیدم.ولی میگن گلوتاتیون ضد سرطانم هست و خیلی خاصیتا واسته بدن غیر از سفیدی پوست داره

مرسی عزیزم

2720
میگن گلوتاتیون داره و بی عارضس🤔 همه کره ای ها استفاده میکنن گلوتاتیون رو چه ماسکی خوبه عزیزم؟

اگر جوش هات شدیده پماد تتراسایکلین بزن فقط خاصیت آنتی باکتریال داره 

نشاسته و شیر از بین رفتن التهاب و قرمزی جوش

بنظرم بیخود خودت و پایبند این قرص ها نکن به خودت ارزش قائل باش و مراقب هر چیزی که مصرف میکنی باش

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
استارتر جان یکم در موردشون توضیح میدی و اینکه چه جوری میشه تهیه کرد ؟ من خیلی نیاز دارم به همچین چیز ...

عزیزم میگن حاوی گلوتاتیونه و پوست رو روشن میکنه.خودمم نگرفتم از یه پیج اینستا دیدم

2714

بنظرم فوقوالعادس منپنکه استفاده کردم خیلی عالی بود تو سایت های خارجی همه جا هست ولی چون ایران تحریمه کم گیر میاد تو ایران هرکی ی چرتی میگه چون اطلاع نداره پوستم دو درجه سفید شد لذتی داره که هیج کرم ارایشی تا الان واسم نداشته😍😍😍من خیلی حساس بودم خیلی تحقیق کردم حتی قبل و بعد مصرفم ازمایش دادم

به نظرتون پوستم خوبه یا منم استفاده کنم؟؟؟ العان یه ذره از عکسش رو میفرستم  لطفاراهنمایی ام ک ...

اگه تو کاراییش شک داری بهت بگم که‌استفاده کردم کاراییش بد نبوده 

2706