2410
2553

ولکن باو اینا معلوم نیست چیه عوارض داره هزار تا بدبختی داره بنظرم برو سراغ ماسک های طبیعی

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2720
ولکن باو اینا معلوم نیست چیه عوارض داره هزار تا بدبختی داره بنظرم برو سراغ ماسک های طبیعی

میگن گلوتاتیون داره و بی عارضس🤔

همه کره ای ها استفاده میکنن گلوتاتیون رو

چه ماسکی خوبه عزیزم؟

2714
برای شفاف شدن وازبین بردن لکه های پوستی محصولات لدوراعالیه وجواب دهیش فوق العادست مخصوصااسکراب صدف د ...

عزیزم از کجا میشه تهیه کرد ؟

درسته سختمونه ولی میرسیم به جایی که حق مونه ✌🏻✨
استارتر جان یکم در موردشون توضیح میدی و اینکه چه جوری میشه تهیه کرد ؟ من خیلی نیاز دارم به همچین چیز ...

میگن گلوتاتیون دارن و یه چندتا چیز دیگه که پوست رو بصورت طبیعی روشن میکنه

توی پیج اینستا دیدم

2706