عنوان

گند زدم

831 بازدید | 40 پست

دیشب بعد رابطه از همسرم ایراد گرفتم بهش گفتم مقدار آب منی کم شده گرمی بخور یکم چون میخوایم بچه دار بشیم.خیلی عصبانی شد.گفت این حرفا سردی میاره تو رابطه.دوتایی پیتزا درست کرده بودیم لب نزد.حتی حاضر نشد کنارم بخوابه شب و گفت باید تنها باشه.من فکر نمیکردم حرف بدی زدم.بهش یه پیام دادم و یکم توش ازش تعریف کردم ولی بی جواب موند.نمیدونم چیکار کنم میترسم ازم سرد شده باشه.بنظرتون چیکارکنم؟

خدایا وقتی تو کنارمی از هیچی نمیترسم....

ببخشیدا

مقدارش مهم نیست

کیفیتش مهمه😑

بعدم اگه پشت هم باشه کم میشه طبیعیه

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

نباید انقدر مستقیم میگفتی...مردها اگ یه چیز میتونی خیلی خردشون کنه انتقاد تو رابطه اس...میتونستی خودت گرمی بهش بدی دیگه گفتن نداشت

آدمی که شمارو نصیحت میکنه در واقع داره با خودش تو گذشته صحبت میکنه🎭
2731

الان اون نره اینجا هم میاد 😐😐😐😐

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
ببخشیدا مقدارش مهم نیست کیفیتش مهمه😑 بعدم اگه پشت هم باشه کم میشه طبیعیه

پشت هم نبود دوروز فاصله بود.اصلا برام مهم نیست این موضوع من بی منظور گفتم ولی ناراحت شده نمیدونم چیکار کنم از دلش دراد

پشت هم نبود دوروز فاصله بود.اصلا برام مهم نیست این موضوع من بی منظور گفتم ولی ناراحت شده نمیدونم چیک ...

خب طبیعیه 

اما نمیدونم دیگه چرا انقدر بهش برخورده🙄

گیرم که در باورتان به خاک نشسته ام و ساقه های جوانم از ضربه های تبرهایتان زخم دار است با ریشه چه می کنید؟گیرم که بر سر این باغ بنشسته در کمین پرنده اید پرواز را علامت ممنوع می زنید با جوجه های نشسته در آشیان چه می کنید؟گیرم که می کشید گیرم که می برید گیرم که می زنید با رویش ناگزیر جوانه ها چه می کنید؟ 

@نی_نی_یار_5    

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
نباید انقدر مستقیم میگفتی...مردها اگ یه چیز میتونی خیلی خردشون کنه انتقاد تو رابطه اس...میتونستی خود ...

اشتباه کردم نمیدونم الان چیکار کنم فراموش کنه

اره میگه مال من زیاده کسی نیست صیغش کنم !!!!!

😅😅😅😅

میشه لطفا برای شادی روح پدرم،پدرشوهرم،خواهرزادم و پدرش یه صلوات مهمونم کنید؟❤..............................خدای من نمیدانم گاهی کجای دنیا گم ات میکنم در هیاهوی بازار … در خستگی هنگام نماز ! در وسوسه های نفس ام… نمیدانم…. اما ، گاهی تو را گم میکنم مثل کودکی که در بازار دستان مهربان مادرش را رها کرده به تماشای عروسکی مشغول است…! بعد میبیند مادرش نیست و هیچ عروسکی او را خوشحال نمیکند…! 💙💙💙💙💙💙درمانگر طب فشاری هستم،اصلاح مفاصل وماساژ پیشرفته سوالی داشتید درخدمتم 😊😊
2706