2733
2734

امروز میخوام برم سونو غربالگری پشت بندشم برم ازمایشگاه باید واسه ازمایشگاه ناشتا باشم یا فرقی نمیکنه؟؟؟؟؟؟ نکته ی دیگه ایم میدونید بهم بگید ممنون

تیکر تولد نفس مامان❤

نه ناشتایی نمیخواد اتفاقا باید قبل سونو چیز شیرین بخوری 

مثانه خالی باشه 

نفخ نداشته باشی 

معده و روده هام تا حد امکان خالی باشه روز قبلش سبک غذا بخور ولی صبونه سبک و شیرین بخور

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤

بچه ها باورتون نمیشه!  برای بچم از «داستان من» با اسم و عکس خودش کتاب سفارش دادم، امروز رسید خیلی جذذذابه، شما هم برید ببینید، خوندن همه کتابها با اسم بچه خودتون مجانیه، کودکتون قهرمان داستان میشه، اینجا میتونید مجانی بخونید و سفارش بدید.

2731
نه ناشتایی نمیخواد اتفاقا باید قبل سونو چیز شیرین بخوری  مثانه خالی باشه  نفخ نداشته باش ...

مرسی عزیزم راهنماییتات عالی بود شانس اوردم امروز نفخ ندارم اصلا مگه سونوی واژینال که مثانه خالی باشه؟ دوازده هفتمه ریزه مشخص میشه

تیکر تولد نفس مامان❤
مرسی عزیزم راهنماییتات عالی بود شانس اوردم امروز نفخ ندارم اصلا مگه سونوی واژینال که مثانه خالی باشه ...

نه سونو شکمیه ولی خب به من روزی که رفتم گفت مثانه رو خالی کن بعد برو داخل 

الان دیگه رحم از لگن خارج شده بچه هم خودش داخل کیسه آبه خیلیم ریز نیس حداقل ۵ ۶ سانته😍

پسرم، قلبِ خونه ی ماست❤
ای خدا نه هفته ۲.۵ سانت بود 

نه عزیزم مثانه بایدپرباشه احتیاج به ناشتایی نداره ۱۸هفته هم احتیاج به ناشتایی نداره ولی قبلش باخودت یه اب میوه ببر وقبل سونو من بچه سومم هست 

2738