1676
1605
عنوان

چرا مردها انقدر کثیفن

| مشاهده متن کامل بحث + 809 بازدید | 45 پست

مامانا اگه دنبال یه آتلیه خوب هستین برای بارداری و نوزادی و غیره ...

ما ینجا کلی دکور قشنگ داریم به ما سر بزنید

شوهر من خیلی خیلی تمیز و حساسه،چون تمیز کاریارو خودش بیشتر میکنه پس کثیفم نمیکنه😂

🧿اگر تو تاپیک من کامنتی خواهی گذاشت که احساس میکنی منجر به پربازدید شدن تاپیک میشه و چند ساعت بعد به چند جات فشار میاد و دوست داری خودت و من و تیکه تیکه کنی از عصبانیت، دوست عزیز لطف کن کامنت نذار،شرکت نکن،ممنون پیشاپیش🙏😬
1677
هر مردی که میشناسم دور برم همینجور کثیفن😓مرد تمیز هم اصلا مگه داریم؟؟؟

اره شوهر من

🧿اگر تو تاپیک من کامنتی خواهی گذاشت که احساس میکنی منجر به پربازدید شدن تاپیک میشه و چند ساعت بعد به چند جات فشار میاد و دوست داری خودت و من و تیکه تیکه کنی از عصبانیت، دوست عزیز لطف کن کامنت نذار،شرکت نکن،ممنون پیشاپیش🙏😬

بعید میدونم خونه باباشون انقدر کثیف بوده باشن

البته مادر شوهر من یه چایی دم کردن هم یادشون نداده

یه عمر خم و راست شده جلوشون

اینا هم تنبل شدن

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا ساکتی؟ بفرست صلوات 
ما توالت فرنگی استفاده نمیکنیم ولی مورد ۲ چرا برام اتفاق میفته زیاد.ساعت ۴ صبح اومده حتی کت شلوارشم ...

این ک طبیعی خواهر شوهرمنم شلاختتتتتته ها شورت زیرپوششو همین جوری میندازه تو اتاق خواب الدنگ نفهم 

این کاربری سومه چرا تعلیق میشم 🤔🤔🤔🤔🤔
1665
اوف قدرشو بدون

خداییش شانس اوردم ازینجا،خیلی خوبه

یکی دوبار بفرستش خودش بره تمیزش کنه دفعه سوم دیگه رعایت می‌کنه. من امتحان کردم و جواب گرفتم

دو تا آب الکی این ور اونور میپاشه میگه تمیز شد

فقط 3 هفته و 4 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
چرا ساکتی؟ بفرست صلوات 

شوهر من به مو خیلی حساسه....

از اونور بوم افتاده......

قلبی که در میان شبهات حل نشده٬مستور شده؛توان ارتباط گرفتن با غیب را ندارد.....لذا؛هرگز موفق به عبادات رشد دهنده ای نخواهد شد.....قبل از اینکه درگیر عبادات طولانی شوید؛ابتدا شکیّات و شبهات خود را رفع کنید شکیّات و شبهات بیماری های اورژانسی اند!درمانشان کنید نه سرکوبشان!نوع «شادی»هر انسان«قیمت»او را مشخص میکند ....اگر داشتن #حسین به عنوان امام٬رهبر و الگو‌ سرمستت میکند قلب قیمتی ات را قدر بدان و شکر کن؛که در کشتی ناخدایی نشسته ای که سریع ترین کشتی نجات است!!!
1651