2726
عنوان

وقتی میگم رختخواب کف سایت پهن نکنین

| مشاهده متن کامل بحث + 676 بازدید | 31 پست
الان نی نی یار نداره سایت در حال حاضر توی این ساعت منظورمه

تگ کن نی نی یا رو زیر پستش بیدار شد بیاد

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
ببینید مشکل تربیت غلط مردهاست نه گفتن این حرفها  این مسائل یه چیز پیش و پا افتادست  دنیا ...

کی گفت سکوت کنن؟؟؟؟؟؟؟

منظور من اینه وقتی این مدل سوالها براش جواب تخصصی اینجا پیدا نمیشه پرسیدنش کمکی نمیکنه بجز اینکه یه عده بیشعور و به قول شما با تربیت غلط بیان اینجا حرف مفت بزنن.

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

تگ کن نی نی یا رو زیر پستش بیدار شد بیاد

خانما تگ کردن

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
اینجا اولا ک عین قدیم نیس و جواب درست حسابی نمیگیری دوما یه عده فقط مزه میپزونن یه عده هم در کنارش ...

دقیقااااااا

بعد الان یه خانمی اومده توی همین تاپیک میگه خانما تا کی سکوت کنن؟؟؟

بابا وقتی بجز مسخره بازی و تیکه چیزی بهت نمیگن این مدل سوالها جاش اینجا نیست

2728
کی گفت سکوت کنن؟؟؟؟؟؟؟ منظور من اینه وقتی این مدل سوالها براش جواب تخصصی اینجا پیدا نمیشه پرسیدنش ک ...

من موافقم که باید مراجعه کنن دکتر اما خیلیا توی خانواده بسته بار اومدن حتی از دکتر رفتن میترسن و نمیتونن مثلا مشکلشون رو پیش کسی بگن یا باید سرچ کنن یا سوالشونو از کسی بپرسن

حالا کار ندارم بعضی ها واقعا شورشو در میارن من حتی شک دارم زن باشن

Silenc says a lot more than you think 🤍
من موافقم که باید مراجعه کنن دکتر اما خیلیا توی خانواده بسته بار اومدن حتی از دکتر رفتن میترسن و نمی ...

قربونت عین همین سوالو بجای تاپیک زدن اگر توی گوگل سرچ کنن کلی جواب درست و علمی پیدا میکنن.

دقیقا خیلیاشونم خانم نیستن

دقیقااااااا بعد الان یه خانمی اومده توی همین تاپیک میگه خانما تا کی سکوت کنن؟؟؟ بابا وقتی بجز مسخر ...

منظورت اگه منم من کلی جوابتون رو دادم 

اینکه زن اجازه بیان خیلی چیزارو نداشته باشه بخاطر اینکه مرد هست و مرد سوء استفاده میکنه خیلی فرق داره با اینکه بعضی مسائل گفتنش مشکلی رو حل نمیکنه چون به دست دکتر حل میشه

حالا میخواد صاحب تاپیک مرد باشه یا زن فرقی نداره

قربونت عین همین سوالو بجای تاپیک زدن اگر توی گوگل سرچ کنن کلی جواب درست و علمی پیدا میکنن. دقیقا خی ...

میدونی یه وقتهایی عدم دانش از استفاده از مثلا اینترنت این مشکلات رو داره

من خودم اگه موضوعی پیش بیاد اول سرچ گوگل میکنم اگه فارسی به نتیجه نرسم سرچ انگلیسی میکنم و یوتوب مطالب کمی نداره 

اما خب همه مثل ما شاید نتونن حرفم اینه

خیلی چیزا خرابه دوستم هم تربیت هم عدم دانایی هم کمبود و خیلیییی چیزا....

منظورت اگه منم من کلی جوابتون رو دادم  اینکه زن اجازه بیان خیلی چیزارو نداشته باشه بخاطر اینکه ...

منطور منم این بود وقتی سوالی اینجا پرسیده میشه که کسی جواب درستی نمیده و پرسیدنش فقط باعث میشه یه عده اینجوری عقده گشایی کنن نباید گفته بشه.

کی گفتم خانها سکوت کنن؟؟

میدونی یه وقتهایی عدم دانش از استفاده از مثلا اینترنت این مشکلات رو داره من خودم اگه موضوعی پیش بیا ...

دقیقا خیلی چیزا درست نیست.

ولی منو شمایی که میدونیم باید تلاش کنیم شاید درست بشه

منطور منم این بود وقتی سوالی اینجا پرسیده میشه که کسی جواب درستی نمیده و پرسیدنش فقط باعث میشه یه عد ...

کسی که این سایت رو اداره میکنه یه خانم کار افرینه و خودش بهتر میدونه واقعا چطوری بیشتر مخاطب جذب کنه والا خیلی راحت میتونستن خیلی از موضوعات رو ممنوع کنن و حتی نیاز به حذف کاربری نباشه

درواقع اینکارو نکردن هم برای احترام به شعور مخاطب و هم البته برای خودشون

همه ما شده از خیلی از تاپیک ها رنج ببریم و به عقل اون فرد حتی شک کنیم😐

دقیقا خیلی چیزا درست نیست. ولی منو شمایی که میدونیم باید تلاش کنیم شاید درست بشه

راستشو بگم به شخصه اینکارو نمیکنم بخاطر همون چیزایی که درست نیست با خودم میگم منکه جای اون فرد نیستم حتی نمیدونم از چه خانواده و چه فرهنگ و چه دیدگاهی تاپیک زده پس میگم منکه نمیتونم قضاوتش کنم تنها کاری که از دستم بر میاد یا تاپیکشو ترک کنم یا اگه واقعا راه حلی دارم که مثلا خودم ازش جواب گرفته باشم بیانش کنم

راستشو بگم به شخصه اینکارو نمیکنم بخاطر همون چیزایی که درست نیست با خودم میگم منکه جای اون فرد نیستم ...

ولی من در جهت شاید یه تلنگر زدن حتما تلاش میکنم.

اگر وقت کردی تاپیک پرورشگاهیمو بخون.

سعی کردم لااقل توی این سایت چنتا طرز فکرو عوض کنم و موفق هم شدم

2706