2726

این ساعتم که گویا نی نی یار نداره

بخونین یه نر چیا نوشته توی این تاپیک

آخر صفحه دوم به بعد

https://www.ninisite.com/discussion/topic/2339010/شوهرم-اصلا-رابطه-نمیخواد?page=1

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊

بچه ها باورتون میشه!!!

دیروز جاریمو بعد مدت ها دیدم انقدر لاغر شده بود از خواهر شوهرم پرسیدم چطور انقدر لاغر شده، بهم گفت از اپلیکیشن زیره رژیم گرفته، من که از کافه بازار دانلود کردم و شروع کردم لینکشو میزارم شمام شروع کنید تا الان که راضی بودم.

سخت نگیر چرا شما اینقدر بزرگش کردی تحویلش نگیرید 

بحث سخت گیری نیست

بحث اینه که اینجا هم خانما از دست یه عده بی شعور آسایش ندارن

بعد که میگیم رختخواب پهن نکنین یه عده فاز روشنفکری برمیدارن که واااااا چرااااااا

بابا اینجا فوقش برات عسل سیاهدونه تجویز کنن

این سوالاتونو باید از پزشک بپرسین

اصلا یه وقتا شک میکنم اینجا کسی دکترو پزشک از نزدیک دیده یا نه

از کلمه خوشبحالت متنفررررررم 😡                                     دوستان نام کاربریم اسم یکی از شخصیتهای کلاه قرمزیه 😊
2728

منم هزار بار شده مشکلاتی برام پیش اومده در همین رابطه ها ولی هیچ وقت ب کسی نگفتم تو گوگل اینقدر خوندم و جست و جو کردم حلش کردم چون میدونم اینجا پر از مردِ

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  

ببینید مشکل تربیت غلط مردهاست نه گفتن این حرفها 

این مسائل یه چیز پیش و پا افتادست 

دنیای مجازی هم کسی کسی رو نمیشناسه پس اگه مثلا مردی اومد و پرت و پلا گفت شما نشنیده بگیر براش گزارش بزن

تاکی بخاطر بعضی مردها زن ها سکوت کنن و هرروز بیشتر توی خودشون برن؟!

Silenc says a lot more than you think 🤍

پس نی نی یار چیکارس ؟؟؟

فقط بلده تاپیکای منو الکی بترکونه 🤔

بزنه اینا رو کاربریشون و منفجر کنه صلوات😑

کاربری قبلا برای یکی دیگه بود الان واس ما   دلتنگی میکنم ...  ولی حق ندارم بهانه بگیرم ...بیادت می افتم ولی حق ندارم اشک بریزم...تو را میخواهم ولی حق ندارم سراغت را بگیرم...خواب تو را میبینم ولی حق ندارم آمدنت را تعبیر کنم...بی قرار میشوم ولی حق گلایه ندارم...دلم میگیرد ولی حتی حق صداکردنت هم ندارم...قول داده ام...قول داده ام دگر هیچی نگویم...بزرگ شوم...صبوری کنم ...با خاطراتت شاد باشم...و هیچوقت سراغت را نگیرم...من چشمانم را روی زندگی بسته ام.. خنده تلخ من از گریه غمگین تر است   
منم هزار بار شده مشکلاتی برام پیش اومده در همین رابطه ها ولی هیچ وقت ب کسی نگفتم تو گوگل اینقدر خوند ...

والا بخدا گوگل کلی اطلاعات طبقه بندی شده و سالم داره.

نمیدونم خانما چرا هر چیزیو اینجا میپرسن

پس نی نی یار چیکارس ؟؟؟ فقط بلده تاپیکای منو الکی بترکونه 🤔 بزنه اینا رو کاربریشون و منفجر کنه صل ...

الان نی نی یار نداره سایت

در حال حاضر توی این ساعت منظورمه

والا بخدا گوگل کلی اطلاعات طبقه بندی شده و سالم داره. نمیدونم خانما چرا هر چیزیو اینجا میپرسن

اینجا اولا ک عین قدیم نیس و جواب درست حسابی نمیگیری

دوما یه عده فقط مزه میپزونن یه عده هم در کنارش بدتر رختخواب پهن میکنن

واسه همین من هیچ وقت از مشکلات بزرگ یا کوچیکم اینجا حرفی نمیزنم

به عکس پروفایلم گیر نده  استارتر عزیزی که نظر ما رو میخونی یه لایکی یه کامنتی بفهمیم خوندی بابا  
2706