2726
عنوان

اخه تکلیف ما باردارا چیه؟

| مشاهده متن کامل بحث + 525 بازدید | 39 پست
قرارنیست همه کرونابگیرن گروه خطر افرادمسن وکسانی که مشکل ریوی وقلبی و.. دارن کسانی که سیستم ایمنی ...

خب تو خودت قضاوت کن شرایط منو خداییش خونریزی دارم

سیستم ایمنی بدنمو بخاطر بارداریم به حداقل زسوندن همین چهارشنبه دوز دارو هامو بردن بالا😐

ریه هام هم حساسیت دارن 

خداییش من حقم نیست توخونه درو روم ببندن؟🤣

مامایی میخونم

وزن فعلی۷۳ .هدف اول ۶۸  هدف دوم ۶۵...امروز۹۹/۸/۱۱تصمیم جدی و دوباره برای لاغری دارم الهی شکرت که یه نی نی سالم بهم دادی ...برای خوشبختیه خودم دست بکار میشم تلاش میکنم و خوشبخت میشم ...خوشبختی حق منه و بالاخره منم لاعر شدم وزن ۶۰کیلو 🤩🤩🤩دلم نیومد قسمت اول امضامو پاک کنم ...بماند به یادگار...نی نی دومم هم بدنیا اومد الان دوتا گل پسر دارم ...خدایا شکرت که همیشه هوامو داری .هرچی خواستم بهم دادی ...کاش لیاقت بندگیتو داشته باشم😍واما پروسه ی لاغری من دوباره شروع شد شروع کاهش وزن :۲۶ /۱۱،وزن اولیه ۷۱😪😪۲۶ /۱۲ وزن:۶۶.۵😍😍ورن هدف ۵۸

ببین برای منم همین پیش اومده بود دقیقا!!!😥

من از یکی از پزشکای دکترساینا ویزیت انلاین گرفتم از خونه و خیلییییی خوب بود. بیا اینم لینکش ایشالا که مشکلت حل میشه 💕🌷

فعلا که تو ایران دو تا خانوم ۳۵ ساله با ۴۰ ساله مردن این امار متاسفانه برای ما جواب نمیده تو چین از ...

بایدبررسی بشه بیماری های زمینه اشون

این اماردادنها هرکسی میتونه بده امافقط کسی که درجریان کامل هست ادم میتونه بپذیره ازش

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
تموم فکرمو درگیر کرده شدم مثل افسرده ها..نگرانم برای بچم..شوهرم .خانواده ام خیلی میترسم 

بد نیست بدانید بر اساس ارزیابی‌ها طی چند هفته گذشته، تعداد قربانیان ویروس کرونای ووهان در مقایسه با بیماری‌های ویروسی مشابه از همین خانواده مثل سارس و مرس کمتر است. همچنین تا امروز، هیچ کودکی (تا 8 سال) به این بیمار مبتلا نشده است. کم سن و سال‌ترین فرد گرفتار ویروس کرونا 14 سال سن دارد. دانشمندان عقیده دارند در صورتی که از قبل بیماری حادی نداشته باشید، مبتلا شدن به ووهان کشنده نخواهد بود. بررسی آمارها نیز مهر تاییدی بر این ادعا است. تعداد زیادی از کشته شدگان تا امروز، افرادی سالخورده با سابقه بیماری‌های قلبی - عروقی یا تنفسی بوده‌اند.

برای ابولا که گفته می‌شود دارای مکانیزم مشابهی با نسل جدید ویروس کرونا است، نرخ مرگ و میر 10 درصد اعلام شد. به عبارتی 10 درصد افرادی که دچار این بیمار می‌شدند، جانشان را از دست می‌دادند. این نرخ برای بیماری جدید 2 درصد است. گفته‌های رئیس اداره بیماری‌های وزارت بهداشت تاییدی بر کم‌خطر بودن کرونا در مقایسه با بیماری‌های ویروسی مشابهی است که طی چند سال اخیر بروز کرده و در نهایت از بین رفته‌اند.

طبق گفته‌های رئیس اداره بیماری‌های وزارت بهداشت، نزدیک به 70 درصد افراد مبتلا به نوع ویروس جدید، بین پنج الی هفت روز بعد رو به بهبودی رفته‌اند

2728
خب تو خودت قضاوت کن شرایط منو خداییش خونریزی دارم سیستم ایمنی بدنمو بخاطر بارداریم به حداقل زسوندن ...

خخ

چراباید قرنطینه بشی

(شوخی کردم)

ان شالله چیزی نمیشه مواظب خودتون باشید 

جمعه13دی 1398داغی که هرگزسردنمیشود
چرا قرنطینه نکردن قمو مگه چین ۷۰ میلیون قرنطینه نکرد چرا همش فکرشون درگیر انتخاباته چرا به داد مردم ...

کل کشور هس فقط نهفته اس الان یکی یکی علائم نشون داده میشه در ضمن کرونا از آنفولانزا ضعیف تره مگه برای آنفولانزای اول سال قرنطینه کردن

فقط 21 هفته و 6 روز به تولد باقی مونده !

1
5
10
15
20
25
30
35
40
لطفا برای حاجتم یه صلوات بفرستین😚
الان شوهرم رفته سرکار کلی سفارش کردم مواظب باشه ولی بازم میترسم😭حالا خانواده اش تو این وضع. 3روز دی ...

چرا اینقدر الکی میترسید...مرگ و زندگی دسته خداست...دیگه این بنده خداها که مردنم قسمتشون این بوده...

ترس ار هرچیزی از خود اون چیز بدتره...

حالا ما غصه بخوریم که ایا میگیریم ایا نمیگیریم!اینقدر سخت نگیرید

😒نصف ملت بدون اینکارا زاییدن شمام یکیش😑

والا من استراحت مطلقی بودم کل نه ماهو توخونه بعدم راحت زاییدم هیچکدوم اینکارارم نکردم

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.
چرا قرنطینه نکردن قمو مگه چین ۷۰ میلیون قرنطینه نکرد چرا همش فکرشون درگیر انتخاباته چرا به داد مردم ...

الهی خیر نبینن .قمی ها از کارگرای چینی گرفتن .همه قمی ها از نرسشون هجوم اوردن تهران 

ب خدا من که از ترسم نشستم خونم خدا کنه تا عید مشکل حل بشه .موندم نو بیمارستان چکار کنیم 

خدایا شکرت برای داشتن دخترم وپسرم 
الهی خیر نبینن .قمی ها از کارگرای چینی گرفتن .همه قمی ها از نرسشون هجوم اوردن تهران  ب خدا من ...

ن بابا از حوزه علمیه گرفتن جامعة المصطغی تو قم مال خارجیاس پره چینیه

انسانیت دین خاصی ندارد،همین که در میان مردم زندگی کنیم ولی هیچگاه به کسی زخم زبان نزنیم،دروغ نگوییم و دلی را نشکنیم یعنی انسانیم.